امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164076
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۰۹
تعداد بازدید: 396
به گزارش «پیروان مــوعــود»، فلسفه وجودی گروه های تروریستی تکفیری اکنون برای بسیاری از مردم جهان روشن شده است.این گروه های تروریستی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، فلسفه وجودی گروه های تروریستی تکفیری اکنون برای بسیاری از مردم جهان روشن شده است.
این گروه های تروریستی عملکرد چند منظوره دارند، از یک سو باعث ایجاد جنگ طولانی شده اند که سبب می شود چرخ کارخانه های تولید سلاح بچرخد و سود هنگفتی نصیب آنها شود که البته اکثر این تولید کنندگان و فروشندگان سلاح غربی - آمریکایی هستند، از سوی دیگر باعث می شوند که نیروهای کشورهای فرامنطقه ای در منطقه حساس غرب آسیا حضور داشته باشند و از منافع نامشروع خود دفاع کنند، و از همه مهمتر جلوی گسترش و نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به جهان اسلام گرفته شود که این موضوع، مسئله مهم و حیاتی برای غرب و آمریکاست. که البته بحران ساختگی در منطقه باعث شد تا مردم مسلمان هر چه بیشتر با واقعیات جمهوری اسلامی ایران آشنا شوند.
گروه های تروریستی از جمله داعش، جبهه النصره یا القاعده هم اکنون خدمت بزرگی را به جبهه استکبار ارائه می دهند.
در مقابل، وعده تشکیل حکومت اسلامی به این گروه های تروریستی از سوی آمریکا داده شده است.
بر اساس طراحی های انجام شده؛ این حکومت اسلامی مد نظر آمریکا در کشورهای سوریه و عراق ایجاد شده و سپس گسترش هم خواهد یافت.
ویروسی که آمریکایی ها در منطقه پخش کرده اند، ویروس خطرناکی برای مسلمانان و جهان اسلام است. درک این که باید با این ویروس مبارزه کرده و واکسن آن را ساخت، دشوار نیست، کافی است اندکی بر روی اقدامات این حیوانان وحشی و ذی شعور انسان نما، بنگریم تا متوجه شویم که قصد و هدف آنها چیست و چه کشورهایی حامی این تروریست های تکفیری هستند. آنگاه راه مبارزه هم باز می شود.
در کنار این ویروس مرگبار که اگر جلوی انتشار آن گرفته نشود بسیاری از کشورهای اسلامی را دچار خود خواهد کرد، ویروس خطرناکتر از آنها وجود دارد.
این ویروس سال هاست که خود را به زور در قلب جهان اسلام جا داده و باعث بسیاری از گرفتاری ها و اختلافات در کشورهای اسلامی شده است.
اسرائیل این غده سرطانی بدخیم بیش از 70 سال است که همچون یک وصله ناجور که هیچ تناسبی با منطقه غرب آسیا و کشورهای مسلمان و مردم آنها ندارد، با نیرنگ و خدعه انگلیس و آمریکا شکل گرفته و ریشه دوانده است.
رژیم اسرائیل اکنون در شرایط به وجود آمده در منطقه به ویژه در سوریه و عراق که جزو کشورهای جبهه مقاومت هستند، خود را آسوده خاطر می پندارد و از این بابت نگرانی ندارد.
البته تنها نگرانی جدی و کابوس او، جمهوری اسلامی ایران است.
کابوس رژیم صهیونیستی از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران آغاز شد و هر روز که گذشت، این کابوس برای آنها وحشتناکتر هم شده است.
اسرائیلی ها اکنون خود را در منطقه مصون می دانند چرا که تصور می کنند، جهان اسلام به ویژه گروه ها و کشورهای عضو جبهه مقاومت درگیر جنگ های داخلی هستند و کشورهای دیگر منطقه هم به نوعی مستقیم و یا غیر مستقیم وارد این نبرد شده اند.
طرح آمریکایی – صهیونیستی – سعودی، هدف نهایی خود را بر روی نابودی جهان اسلام استوار کرده است. ویرانه ای که سال های طولانی برای بازسازی آن زمان نیاز است.
اما در این میان، رژیم اشغالگر و جعلی اسرائیل روز به روز تقویت می شود و امنیت او هر چه بیشتر تضمین می گردد. مسلمانان باید از خود بپرسند که چرا گروه هایی که خود را اسلامی معرفی می کنند و سودای تشکیل حکومت اسلامی در سر دارند، تاکنون حتی یک گلوله هم به سوی اسرائیل شلیک نکرده اند؟
وجود تروریست های تکفیری ضامن حیات اسرائیل است. سران صهیونیست از بابت وجود تروریست ها در سوریه که کنار مرزهای سرزمین های اشغالی است، نه تنها نگرانی ندارند بلکه خرسند هم هستند. وجود آنها باعث شده است تا جبهه مقاومت هم اکنون مشغول نابودی آنها شود.
سوریه بیش از 5 سال است که در حال نبرد با تروریست های گوناگون در خاک خود است و نیروهای رزمی حزب الله هم با حضور در سوریه به یاری ملت و دولت این کشور شتافته اند.
جمهوری اسلامی ایران به عنوان پیشقراول جبهه مقاومت و نبرد با تروریست های تکفیری، با حمایت های خود از سوریه و عراق یک چالش لاینحل را برای آمریکا و دیگر متحدان منطقه ای و فرا منطقه ای آن ایجاد کرده است.
داعش در عراق و سوریه اگر در حال نابودی نباشد، شکست سنگینی را متحمل خواهد شد و این شکست های پی در پی باعث نابودی گروه های تروریستی تکفیری می شود.
اسرائیلی ها که تاکنون امنیت خود را تضمین شده می دیدند اما اکنون با تغییراتی که در میدان جنگ ایجاد شده، نگران شده اند.
شکست و نابودی گروه های تروریستی در سوریه و عراق، چه اتفاقی را باعث می شود؟
روشن است که با پیروزی سوریه و عراق بر تروریست های تکفیری حوزه نفوذ و تأثیر گذاری ایران در منطقه هم بسیار افزایش می یابد.
برچیده شدن یک غائله سخت از سر جبهه مقاومت و دستیابی به فرصت پرداختن به موضوع فلسطین و اسرائیل، یهودیان صهیونیست را نگران کرده است.
در حالی که ظهور و بروز داعش و دیگر گروه های تروریستی در منطقه، برای افزایش قدرت و نفوذ رژیم اسرائیل بود، اما اکنون ورق برگشته و می رود تا نابودی کامل تروریست های تکفیری رقم بخورد.
آزادی حلب در سوریه و موصل در عراق چند جرعه از محتویات باقی مانده از شیشه عمر تروریست ها را هم نابود خواهد کرد.
اما باید توجه داشت که آمریکا، اسرائیل و سعودی ها، با حمایت های خود از تروریست ها، از نابودی کامل آنها جلوگیری می کنند.
جبهه حامیان تروریست ها این ویروس جنایتکار را در شرایط تضعیف شده نگه می دارند تا بار دیگر با تقویت او از آن بهره ببرند.
آمریکا، اسرائیل و عربستان اصلاً تصور نمی کردند که جمهوری اسلامی ایران که در شرایط فشارهای تحریم شدید اقتصادی و مذاکرات هسته ای قرار دارد، بتواند بحران غرب آسیا را هم مدیریت کند.
بحران سوریه و عراق، یک جنگ تمام عیار است که انقلاب اسلامی توانست با زیرکی، درایت و مدیریت سردارانی چون قاسم سلیمانی آن را مهار کند.
و اکنون شرایط به گونه ای پیش می رود که پیروزی های به دست آمده در سوریه و عراق و ادامه آنها در بازپس گیری حلب و موصل، اقتدار جبهه مقاومت را به اثبات می رساند و آنگاه جایگاه ایران را در سوریه و حتی عراق ارتقاء می دهد.
جمهوری اسلامی ایران توانست خطر سایه جنگ را که از سوی دشمنان انقلاب تدارک دیده شده بود از سر بردارد و این کار جز با وجود نیروهای نظامی اعم از ارتش و سپاه پاسداران شدنی نبود.

آخرین اخبار
پربازدید ها