امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164118
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۲۸
تعداد بازدید: 229
به گزارش «پیروان مــوعــود »، محسن نظافتی درباره ثبت‌نام متقاضیان اعزام به سفر عتبات در ایام عرفه، محرم، تاسوعا و عاشورا گفت: قرعه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود »، محسن نظافتی درباره ثبت‌نام متقاضیان اعزام به سفر عتبات در ایام عرفه، محرم، تاسوعا و عاشورا گفت: قرعه کشی از متقاضیان صورت گرفت و نتیجه این قرعه کشی امروز در سامانه atabat.haj.ir قابل مشاهده است.

وی افزود: بر اساس نتایج قرعه کشی و اولویت‌های تخصیص یافته ثبت نام نهایی از متقاضیان از روز یکشنبه ۲۴ مرداد بر اساس زمان مشخص شده برای هریک از اولویت‌ها انجام خواهد شد.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج تصریح کرد: این دوره از اعزام‌ها مربوط به بازه زمانی ۱۳ شهریور لغایت ۱۵ آبان است که ایام عرفه، تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) نیز در این دوره قرار دارد و تاکنون بیش از ۵۰ هزار نفر نام‌نویسی کرده‌اند که به طور حتم این تعداد افزایش پیدا می‌کند.

نظافتی افزود: تمامی متقاضیان سفر به عتبات عالیات به‌ویژه در ایام پر ازدحام، از عزیمت با کاروان‌های غیرمجاز جداً خودداری کنند چرا که تبلیغات آنها برای جذب مشتاقان زیارت است و مردم باید در این زمینه دقت و آگاهی را مدنظر قرار دهند.


تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات

آخرین اخبار