امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164148
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۱۶
تعداد بازدید: 403
به گزارش پیروان مــوعــود، «سرگئی رودسکوی» رئیس اداره عملیات ستاد کل ارتش روسیه در سخنانی از آمار تقریبی تروریست های حاضر در حلب سوریه ...

به گزارش پیروان مــوعــود، «سرگئی رودسکوی» رئیس اداره عملیات ستاد کل ارتش روسیه در سخنانی از آمار تقریبی تروریست های حاضر در حلب سوریه خبر داد.

بر اساس این گزارش سرگئی رودسکوی در سخنانی در این راستا اظهار داشت: نزدیک به ۷ هزار تروریست در حومه شهر حلب واقع در شمال سوریه حضور دارند. همچنین از روز پنج شنبه آتش بس انسانی به مدت روزانه ۳ ساعت در شهر حلب آغاز می شود تا کمک های بشردوستانه به اهالی تحویل داده شود. ساعت ۱۰ صبح آتش بس آغاز و ساعت ۱۳ به پایان می رسد.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: تمامی ۷ گذرگاه انسانی برای خروج اهالی حلب و همچنین عناصر مسلح تسلیم شده باز است. در نزدیکی آنها ماشین های آمبولانس و غذا و نوشیدنی نیز وجود دارد. شماری از گروه های مسلح مناطق شرقی را ترک کرده و با زمین گذاشتن سلاح خود از گذرگاه ها عبور کرده اند.

مقام روسی در پایان تاکید کرد: روسیه پیشنهادات سازمان ملل در خصوص نظارت مشترک بر رساندن کمک های بشردوستانه به اهالی حلب را تایید می کند.
 

منبع: مهر

آخرین اخبار
پربازدید ها