امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164183
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۲۹
تعداد بازدید: 288
به گزارش پیروان مــوعــود؛ ارتش سوریه شب گذشته یک خودروی بمب‌گذاری شده تروریستها را در اطراف پروژه مسکونی 1070 در جنوب غرب منفجر کرد. تروریستها ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ ارتش سوریه شب گذشته یک خودروی بمب‌گذاری شده تروریستها را در اطراف پروژه مسکونی 1070 در جنوب غرب منفجر کرد. تروریستها قصد داشتند با استفاده از این خودروی بمب‌گذاری شده روزنه‌ای برای ورود به این پروژه باز بکنند.
 
همزمان با این تحول، درگیری‌های بسیار شدیدی بین نیروهای ارتش سوریه و تروریستها در این محور به وقوع پیوست و دهها تروریست جیش الفتح در پی حملات موشکی و توپخانه‌ای شدید ارتش سوریه، کشته و زخمی شدند.
 
نیروهای نظامی سوریه روز گذشته عملیاتی را در اطراف پروژه مسکونی 1070 در جنوب غرب حلب آغاز کردند و در چندین منطقه که طی روزهای گذشته به اشغال تروریستها درآمده بود، پیشروی کردند.
 
جنگنده‌های سوریه و روسیه نیز چهار مقر فرمانده و سه خودروی بمب‌گذاری شده و دهها خودروی زرهی تروریستها را در جنوب حلب، منهدم کردند.
 
ارتش سوریه دامنه مناطق عملیاتی خود را در جبهه اللیرمون توسعه بخشید و مراکز تجمع و مقرهای تروریستها در جبهه شمال غربی حلب بویژه شهرک ضهره عبد ربه را بمباران کرد.

منبع: تسنیم

آخرین اخبار
پربازدید ها