امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164189
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۳۹
تعداد بازدید: 320
به گزارش «پیروان مــوعــود »، پاکستان به پیشنهاد واشنگتن برای کمک به روند تحقیق انفجار کویته پاسخ منفی داد.نیشن نوشت: چند روز پیش، مقامات ...

به گزارش «پیروان مــوعــود »، پاکستان به پیشنهاد واشنگتن برای کمک به روند تحقیق انفجار کویته پاسخ منفی داد.

نیشن نوشت: چند روز پیش، مقامات آمریکایی با محکوم کردن حمله انتحاری به بیمارستان کویته مرکز ایالت «بلوچستان» پاکستان که موجب کشته و زخمی شدن دست‌کم 170 تن شده بود، به دولت پاکستان پیشنهاد کردند که حاضرند در روند تحقیق و دستگیری مجرمان این حادثه به اسلام‌آباد کمک کنند.

با این حال، به گفته یک مقام ارشد وزارت خارجه پاکستان، مقامات اسلام‌آباد به واشنگتن اعلام کرده‌اند که این پیشنهاد را محترم می‌شمارند اما در حال حاضر آن را نمی‌پذیرند.

این مقام افزود: ما به شکل مودبانه‌ای این پیشنهاد را رد و به آنان اعلام کردیم که نهادهای داخلی ما قادرند درباره این حادثه تحقیق کرده و مسببان آن را شناسایی نمایند.

با این حال، به گفته این مقام پاکستانی، آمریکایی‌ها بار دیگر این پیشنهاد را تکرار و عنوان کرده‌اند که «هر زمان نیاز باشد» حاضرند در روند مبارزه با شبکه‌های تروریستی به اسلام‌آباد کمک نمایند.

این پیشنهاد در حالی صورت می‌گیرد که آمریکا هفته گذشته و پس از اظهارات وزیر دفاع این کشور مبنی بر کم کاری اسلام‌آباد در زمینه مبارزه با «شبکه حقانی»، از پرداخت کمک 300 میلیون دلاری به پاکستان خودداری کرد.

این موضوع بار دیگر باعث تیره شدن رابطه واشنگتن و اسلام‌آباد شده است.


تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات

آخرین اخبار
پربازدید ها