امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164196
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۳۹
تعداد بازدید: 308
به گزارش «پیروان مــوعــود »، از دقایقی قبل ارتش سوریه و نیروهای متحدش در جنوب شهر حلب و با پشتیبانی جنگنده‌های روس و یگان ...

به گزارش «پیروان مــوعــود »، از دقایقی قبل ارتش سوریه و نیروهای متحدش در جنوب شهر حلب و با پشتیبانی جنگنده‌های روس و یگان موشکی و توپخانه‌ای در طول محور جنوب و جنوب غرب شهر حلب عملیات گسترده‌ای را آغاز کردند.
 
محور عملیاتی، شامل منطقه «دانشکده ها»، «مجتمع 1070، الراموسة، الراشدین 4 و ارتفاع الصنوبرات» و به خصوص شمال شهرک آپارتمانی «1070»می‌شود.
 
نیروهای جبهه مقاومت بعد از چند روز بالاخره موفق شدند بعد از متوقف کردن پیشروی تروریستها از حالت دفاعی به حالت هجومی تغییر حالت دهند.
 
نیروهای جبهه مقاومت امروز پنجشنبه موفق شدند تعدادی از مجتمعهای مسکونی واقع در شمال مجتمع «1070» را از وجود تروریستها پاکسازی کنند و به عملیات بازپسگیری سایر مناطق مجتمع ادامه می‌دهند.
 
 در محور منطقه راهبردی الراموسة نیز نیروهای جبهه مقاومت موفق شدند خود را به گاراژ الراموسة در غرب این منطقه و کازیة وساختمان شهرداری منطقه برسانند و در حالت پاکسازی مناطق ذکر شده هستند. پیشرویها در این محدوده (1070) نسبت به محیط الراموسة و سایر محورها فعلا سریعتر است.
 
هدف از عملیات در این محدوده ایجاد اختلال در کمک‌رسانی تروریست ا از شهرک«الراشدین 5» و الحکمة به طرف دانشکده‌ها می باشد.


استان حلب در شمال غرب سوریه
 
 

موقعیت منطقه عملیات در جنوب شهر حلب
 
 

محورهای عملیاتی در جنوب شهر حلب
 
 
 

محورهای عملیاتی دانشکده‌ها و مجتمع آپارتمانی 1070/ اندازه بزرگتر     
 
 مناطق زیادی از راموسه» تحت کنترل نیروهای مقاومت
 
یک منبع میدانی در جنوب حلب گفت: ارتش در حال حاضر مناطق زیادی از راموسه» را تحت کنترل در آورده است اما درگیری‌ها هنوز به صورت تعقیب و گریز است.
 
به گفته این منبع، درگیری‌ها در محورهای تماس در «سوق الجبس» و «الراشدین4» بسیار شدید است.
 
بنا بر این گزارش، تا کنون 70 درصد از مجتمع 1070 تحت اشغال عناصر تروریستی جیش الفتح است و شب گذشته نیز بار دیگر ارتفاع الصنوبرات بار دیگر اشغال شد.


تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات

آخرین اخبار