امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۰۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164230
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۵۴
تعداد بازدید: 289
به گزارش پیروان موعود، منابع خبری گزارش دادند که شهر نجران عربستان بدون هیچ مقاومتی بدست کمیته های مردمی انصارالله و ارتش یمن افتاد.  بنا ...

به گزارش پیروان موعود، منابع خبری گزارش دادند که شهر نجران عربستان بدون هیچ مقاومتی بدست کمیته های مردمی انصارالله و ارتش یمن افتاد.

 

 بنا بر این گزارش، "مجتهد" فعال عربستانی در توییتر فاش کرد: نیروهای یمنی به نجران وارد شده اند و بدون هیچ مقاومتی بدست آنها افتاده و هر کس از میان نجرانی ها این خبر را تکذیب می کند، تصویری از داخل شهر در توییتر ارسال کند ولی این شهر اکنون خالی از سکنه شده است.

 

مجتهد ادامه داد: نیروهای یمنی در خیابان های نجران به سر می برند و هیچ کس علیه آنها اقدامی صورت نداده و حاکم فعلی این شهر ارتش یمن است.

 

عبدالباری عطوان تحلیلگر برجسته عرب هم طی توییتی به نقل از شبکه یمنی المسیره نوشت: ارتش یمن و کمیته های مردمی انصارالله به محدوده های قلب نجران رسیدند.

 

در همین حال هم فعالان شبکه های اجتماعی تصاویری از نظامیان سعودی کشته شده در پایگاه های نظامی عربستان در مرزها منتشر کرده اند که اجسادشان توسط همدستان متجاوزشان رها شده است.

 

لازم به ذکر است نجران از شهرهایی است که  در سال 1934 و پس از تأسیس کشور عربستان در سال 1932 میلادی با جدا شدن از یمن به عربستان پیوست.


عربستان سعودی در همین سال (1934) همچنین عسیر و جیزان را که پیش از آن جزء یمن بودند ضمیمه خود کرد. البته ضمیمه این شهر پس از اختلاف طولانی بین زمامداران سعودی و حاکمان امامیه یمن اتفاق افتاد.


تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات

آخرین اخبار