امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164267
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۴۸
تعداد بازدید: 289
به گزارش پیروان موعود، داعش با فرستادن نامه‌های تهدید آمیز برای شیعیان دره اسماعیل خان در پاکستان، اعلام کرده است در صورتی که آن‌ها ...

به گزارش پیروان موعود، داعش با فرستادن نامه‌های تهدید آمیز برای شیعیان دره اسماعیل خان در پاکستان، اعلام کرده است در صورتی که آن‌ها پرچم‌ها و علم‌هایشان را پایین نیاورده و از تشیع دست نکشند، همه آن‌ها را می‌کشند. نامه‌های تهدید آمیزی حاوی این پیام مخوف در سرتاسر دره اسماعیل خان به شیعیان فرستاده شده است.

در اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی با نشان دادن تصاویر یکی از نامه‌های تهدید آمیز آمده است: "کشتن یک کافر در چشم اسلام ثواب بسیار باارزشی است، مگر اینکه شما تعهد و وفاداری خودتان را به داعش اعلام کرده و پرچم‌ها و علم‌ها را از سردر خانه‌هایتان پایین آورید. در غیر این صورت برای کشته شدن آماده باشید."

پیام روشن داعش که از این نامه ها فهمیده می شود این است که یا شاخه منحرف وهابیت را بپذیرید یا تکه تکه شوید. این درحالی است که شیعیان تنها گروهی هستند که از 1400 سال پیش تا کنون از ماهیت واقعی اسلام دفاع کرده‌اند و خون بیگناهان آنان برای قداست دین ریخته شده است.

این نامه که به نام داعش نوشته شده است در واقع دست نوشته‌های واحد حسین معاویه، یکی از واحد‌های گروهک ممنوعه سپاه صحابه در پاکستان می‌باشد. داعش مستقیما هیچ واحدی در پاکستان ندارد. در واقع گروهک داخلی سپاه صحابه از داعش برای اعمال و تحمیل انگیزه‌های پنهان‌ خودشان استفاده کرده‌اند. پیش از این نیز سپاه صحابه با گذاشتن تصاویر نظامیان و افراد سرشناس ارتش در پوسترهایشان سعی داشتند، حمایت این افراد از خودشان را جعل کنند.

روحانیون و رهبران شیعه در سازمان‌های مختلف از مقامات پاکستانی خواستار رسیدگی فوری به این ماجرا شده اند.
تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات

آخرین اخبار