امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۲۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164273
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 281
به گزارش «پیروان مــوعــود»، خبرگزاری نووستی روسیه با استناد به منابع محلی در شهر حلب اعلام کرد که افراد مسلح محله‌های مسکونی در ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، خبرگزاری نووستی روسیه با استناد به منابع محلی در شهر حلب اعلام کرد که افراد مسلح محله‌های مسکونی در جنوب حلب را با مهمات و موشک مورد هدف قرار می‌دهند و محله "الحمدانیه" از جمله محله‌هایی است که بیشترین آسیب را دیده است.
به گفته منابع محلی تروریست‌های جبهه "فتح الشام" بیش از ۴۰ فرد مسلح را که قصد داشتند از محله "الانصاری" در شرق حلب به همراه خانواده‌هایشان خارج شوند و سلاحشان را تحویل دهند، اعدام کردند.
به گفته منابع محلی صدها تن از زخمی شدگانی که نیاز به کمک پزشکی دارند هنوز در بیمارستان‌های حلب بستری‌اند.
از سوی دیگر، ارتش سوریه و هم‌پیمانانشان چند ساختمان در پروژه ۱۰۷۰ در جنوب غرب حلب را پس گرفتند. ارتش سوریه همزمان با ادامه پیشروی خود در جنوب حلب مقرهای افراد مسلح در جبهه جنوب غربی را هدف قرار داد.
همچنین رسانه‌ها و منابع سوری سیطره افراد مسلح بر مسیر "خناصر اثریا" از محور منطقه "محمیه الغزلان" در حومه جنوبی حلب را تکذیب کردند. المیادین نیز گزارش داد که مسیر خناصر - اثریا به روی نیروهای ارتش سوریه باز است.
به گفته این منابع ارتش سوریه روز پنجشنبه مانع حمله افراد مسلح به این منطقه شد.
جنگنده‌های روسی نیز انبار بزرگ مهمات و پادگان آموزشی داعش و کارخانه ساخت مواد شیمیایی را در غرب شهر حلب منهدم کردند.
در همین حال، حاکم منطقه قفقاز شمالی روسیه از کشته شدن یک سرباز روسی در سوریه خبر داد. تعداد سربازان روسی که تاکنون در سوریه کشته شده‌اند به ۱۹ سرباز رسیده است.

آخرین اخبار
پربازدید ها