امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164289
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 488
هر سال سالروز ولادت سلطان ایران، امام رضا (ع) برای گروه پیروان موعود حال و هوای دیگری دارد. یادآور خاطراتی از فراز و نشیبهایی است که برای انجام یک کار فرهنگی در راستای تبلیغ و ترویج فرهنگ مهدویت در فضای مجازی تاکنون طی شده ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛هر سال سالروز ولادت سلطان ایران، امام رضا (ع) برای گروه پیروان موعود حال و هوای دیگری دارد. یادآور خاطراتی از فراز و نشیبهایی است که برای انجام یک کار فرهنگی در راستای تبلیغ و ترویج فرهنگ مهدویت در فضای مجازی تاکنون طی شده و امروز بعد از گذشت چهار سال با فرا رسیدن این ولادت فرخنده مفتخریم اعلام کنیم که یک سال دیگر از تاسیس سایت خبری مهدوی پیروان موعود، تالار گفتمان و حضور رسمی در دنیای مجازی و حقیقی این گروه می گذرد که به عشق امام زمان (عج) و به نام مبارک ایشان دور هم جمع شده و سعی کرده ایم هر کار هر چند کوچک برای تبلیغ و ترویج صحیح نام ایشان در بین شیعیان و غیر شیعیان تا آنجا که در توان داریم انجام دهیم.

 

 

در سالی که گذشت توانستیم حضور موفقی در دنیای حقیقی را تجربه کنیم، از همایش مقاومت تا ظهور گرفته تا غرفه نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی و همچنین حضور موفق تری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی که به لطف خداوند مطالب ارزشمندی را توانستیم به مخاطبانمان ارائه کنیم.

امیدواریم به لطف خداوند متعال و عنایت امام عصر (عج) بتوانیم امسال محکم تر، مصمم تر و قدرتمند تر از گذشته در این راه قدم برداریم و هم زمانی تاسیس سایت و گروه را با ولادت با برکت امام هشتم (ع) به فال نیک گرفته و مایه خیر و برکت بیشتر و همدلی روزافزون گروه دانسته و به یمن این اتفاق دلهایمان را با محبت اهل بیت پیامبر اکرم (ص) گره محکم تری زده و دست به دعا بر می داریم که خداوند حقیقت ایمان را در قلبهایمان پر نورتر گردانده و ما را یاری کند تا بتوانیم با صفای باطن و بصیرت کاملتری در راه شناساندن منجی موعود (عج) به جهانیان گام برداریم.

 

به امید ظهور مولایمان، یگانه منجی قطب عالم امکان، مهدی موعود(عج) دلهایمان را روانه حرم آسمانی امام رضا (ع) کرده و برای تعجیل در فرج آخرین حجت خداوند با هم دست به دعا بلند می کنیم.

اللهم عجل لولیک الفرج

آخرین اخبار
پربازدید ها