امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164353
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۴۸
تعداد بازدید: 367
به گزارش پیروان مــوعــود؛ از عصر یکشنبه صدها تن از عناصر تروریستی جیش الفتح حملات سنگینی را با هدف تصرف مناطق شمال غرب و غرب حلب آغاز ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ از عصر یکشنبه صدها تن از عناصر تروریستی جیش الفتح حملات سنگینی را با هدف تصرف مناطق شمال غرب و غرب حلب آغاز کردند.

تروریستها در ابتدای حملات حملات موشکی و خمپاره ای را به مواضع نیروهای سوری و مناطق تحت کنترل آن را آغاز کردند و حملات خود را با دو خودروی انتحاری انجام دادند که نیروهای مقاومت توانستند قبل از رسیدن دو خودرو به مواضع نیروهای مقاومت آن را منهدم کنند.

همزمان نیروهای جبهه مقاومت توانستند بخوبی در مقابل حملات تروریست ایستادگی کنند و ده ها تن از تروریست ها از جمله مسئول ارشد تانکها در گروه تروریستی احرار الشام بنام سیف الله را از پای درآورند.

همزمان با این عملیات، رسانه‌های تروریستها از اشغال جمعیه «الزهراء» خبر دادند که کاملا کذب بود.

همزمان در محور جنوب شهر حلب تروریستها برای اشغال کارخانه سیمان واقع در جنوب شرق منطقه راهبردی الراموسه حملاتی را به مواضع نیروهای سوری انجام دادند که برای دقایقی توانستند آن را اشغال کنند اما سرانجام پس از چند ساعت درگیری ناچار شدند از آن عقب‌نشینی کنند و ارتش سوریه موفق شد آن را تحت کنترل نگاه دارد تا محاصره حلب حفظ شود.

هدف از عملیات در این منطقه شکستن کامل محاصره تروریستها اعلام شده بود که ناکام ماند.

تا ساعات پایانی شب گذشته حداقل 13 بار جنگنده‌های روس مواضع تروریستها را در این منطقه هدف قرار دادند.

در جریان این درگیریها که تا بامداد امروز دوشنبه ادامه داشت دستکم 40 تروریست کشته شدند.

منبع: فارس

آخرین اخبار
پربازدید ها