امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164362
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 984
به نام خدا و به یاد خدا و برای خدا ؛ من هم مثل همه بچه های حزب اللهی هیئت میرفتم و برای امام حسین(ع) اشک میریختم اما فقط اشک میریختم . . . یک سال ...

به نام خدا و به یاد خدا و برای خدا ؛ من هم مثل همه بچه های حزب اللهی هیئت میرفتم و برای امام حسین(ع) اشک میریختم اما فقط اشک میریختم . . .

یک سال محرم شب اول محرم صدای هل من ناصر حسین(ع) زمان را شنیدم و شام غریبان سنگینی نگاه سر های روی نیزه را حس کردم که با من حرف میزدند و میگفتند  مهدی فاطمه (عج) را دریاب . . .

از آن زمان با خودم عهد کردم که خودم را وقف مهدی فاطمه (عج) کنم و گفتم تو دیگر برای خودت نیستی حاصل آن عهد این شد که 4 سال پیش شب تولد امام رضا عده ای از عاشقان دور هم جمع شدیم و شدیم #پیروان_موعود . . . 

امشب پنجمین سال را آغاز میکنین و وقتی به گذشته مینگرم میبینم که هیچ چیز کار ما نبوده و هرچه بوده لطف امام زمان بوده به ما و وقتی به آینده فکر میکنم آرام میشوم و اطمینان دارم که این لطف ادامه دارد . . . 

این روز ها هم دلیل اشک های پسر فاطمه ام اما خدا شاهد است وقتی میفهمم که به خاطر من اشک میریزد پا به پای او اشک میریزم ؛ فدای چشمان سرخت برای من گریه نکن . . . .

 

-------------------------- 

 

پی نوشت ها : 

آخرین اخبار
پربازدید ها