امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164394
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 310
به گزارش پیروان موعود، روزنامه النهار در گزارشی به تشدید درگیری‌ها میان ارتش لبنان و تروریست‌ها در کوه‌های عرسال پرداخته و آورده است: ...

به گزارش پیروان موعود، روزنامه النهار در گزارشی به تشدید درگیری‌ها میان ارتش لبنان و تروریست‌ها در کوه‌های عرسال پرداخته و آورده است: پس از اینکه ارتش لبنان ضربات مهلکی به داعش و جبهه النصره وارد کرد، اینک دوباره این گروه‌ها به حمله به ارتش روی آورده‌اند.

تروریستها بمب سه کیلویی در مسیر عبور خودروهای ارتش لبنان در ورودی عرسال منفجر کردند که بر اثر آن پنج نظامی ارتش زخمی شدند. این جراحات وارده سطحی بود؛ زیرا در مسیر عبور خودرو منفجر شد.

النهار در ادامه نوشت: این اقدام تروریست‌ها در واقع واکنشی به ضربات و حملات پیشگیرانه قبلی ارتش لبنان ضد گروه‌های تروریستی محسوب می‌شود.

ارتش لبنان در عرسال به تقویت نیروهای خود روی آورد و شماری را بازداشت کرد. این اقدام تروریست‌ها ضد ارتش لبنان پس از تهدید باسل حجیری، شهردار عرسال، صورت می‌گیرد و نشان دهنده روی آوردن گروه‌های تروریستی به رویکرد خصمانه‌تر است. در واقع این اقدام تروریست‌ها پس از متحمل شدن خسارات و تلفات سنگین از ارتش لبنان و بازداشت ده‌ها شبکه و اعضای آن‌ها صورت می‌گیرد.

النهار نوشت: عملیات توپخانه‌ای ارتش در واقع تحول منحصر به فردی محسوب می‌شود. ارتش لبنان با بالگرد به مراکز تجمع گروه‌های تروریستی حمله می‌کند و ضربات دردناکی به تروریست‌ها وارد کرده است.
آخرین اخبار
پربازدید ها