امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16450
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 86
امیر میمنت ‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به اینکه بسیاری از طرح‌های اقتصادی، تسهیلات خود را از منابع صندوق ...

امیر میمنت ‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به اینکه بسیاری از طرح‌های اقتصادی، تسهیلات خود را از منابع صندوق توسعه ملی دریافت می‌کنند، اظهار داشت: برای ضمانت برخی از این طرح‌ها، صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون، ضمانت آنها را برعهده می‌گیرد.

وی درخصوص اصلاح اساسنامه صندوق سرمایه‌گذاری تعاون تصریح کرد: در روزهای اخیر مجمع صندوق برگزار شده و پیشنهادات ارائه شده مورد موافقت اعضای مجمع قرار گرفت.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون با بیان اینکه امسال سقف صدور ضمانت‌نامه افزایش یافته یادآور شد: اکنون سقف ضمانت نامه از یک و نیم میلیارد تومان به 5 میلیارد تومان افزایش یافته و همچنین برخی تغییرات شکلی و محتوایی در اساسنامه نیز ایجاد شده است.

به گفته میمنت‌آبادی، سقف کفایت سرمایه صندوق، 5 برابر سرمایه بود و اکنون با تغییرات انجام شده در اساسنامه تبدیل به 10 برابر سرمایه شده است.

وی عنوان کرد: کفایت سرمایه به این صورت است که در گذشته، صندوق تا 5 برابر سرمایه خود می‌توانست طرح‌ها را ضمانت کند و اکنون این میزان تا 10 برابر افزایش یافته است.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون افزود: همچنین برخی مشکلات اداری که مانع تسهیل در امور می‌شد، رفع شده و شرایط برای سهولت بیشتر در ضمانت طرح‌ها به وجود آمده است.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها