امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16451
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ایمیدرو، مدیرعامل شرکت فولادخوزستان افزود: تولید شمش فولاد در این شرکت تا پایان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ایمیدرو، مدیرعامل شرکت فولادخوزستان افزود: تولید شمش فولاد در این شرکت تا پایان خردادماه به 951 هزار تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰درصد رشد نشان می‌دهد.

عبدالمجید شریفی گفت: تنها در خردادماه 310 هزار تن شمش تولید شد که بیانگر رشد ۱۱درصدی نسبت به ماه مشابه سال قبل است.

به گفته شریفی طی همین ماه رکورد دیگری نیز به دست آمد که مربوط به تولید گندله سنگ آهن در واحد گندله سازی شماره یک شرکت فولادخوزستان است. این واحد توانست با تولید 298 هزارتن رکورد قبلی را به میزان 9 درصد افزایش دهند.

شریفی افزود : در این مدت بیش از 950 هزار تن آهن اسفنجی در واحدهای احیای مستقیم و یک میلیون و 195 هزار تن گندله سنگ آهن در واحدهای گندله سازی تولید شده است که علاوه بر دستیابی به اهداف برنامه‌ای، رشد ۱.۵درصدی در تولید این واحدها را نشان می‌دهد.

شرکت فولاد خوزستان سال جدید را با رکوردهای تولید شمش و گندله در ماه نخست آغاز کرد و این روند را تاکنون به صورت صعودی حفظ کرده است.

این شرکت بنابر آمارهای رسمی طی دوماه نخست سال جاری توانسته است ۲۶.۵درصد از کل تولید شمش فولاد کشور را به خود اختصاص دهد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها