امروز : پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 30
۰۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164535
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 201
به گزارش پیروان مــوعــود ـ ابنا ـ گروه تکفیری داعش ۱۴ عراقی را با حبس در قفس‌های آهنین و انداختن آنها به آب در شهر موصل در شمال عراق اعدام کرده ...

به گزارش پیروان مــوعــود ـ ابنا ـ گروه تکفیری داعش ۱۴ عراقی را با حبس در قفس‌های آهنین و انداختن آنها به آب در شهر موصل در شمال عراق اعدام کرده است.

پایگاه خبری السومریه نیوز عراق با اعلام این خبر افزود، این افراد به اتهام همکاری با نیروهای دولتی و نیروهای کرد پیشمرگه و آسایش در منطقه الفیصلیه در مرکز موصل اعدام شده‌اند.

داعش پیشتر نیز ۲۵ تن را به جرم همکاری با نیروهای عراقی و جاسوسی برای آنها با اسید نیتریک شکنجه و اعدام کرد. در این اقدام، تروریست‌های داعش ابتدا قربانیان خود را با طناب بستند و سپس آنها را به درون حوضچه‌ای از اسید نیتریک انداختند.

گفته می‌شود، داعش به منظور ایجاد رعب و وحشت در میان مردم، قربانیان خود را در ملاء عام اعدام می‌کند.گروه تروریستی داعش در ژوئن ۲۰۱۴ با پیشروی در عراق، کنترل بخش‌هایی از شمال و غرب این کشور را اشغال کرد. ارتش عراق و نیروهای داوطلب مردمی با پشتیبانی نیروی هوایی موفق شده‌اند بخش‌های قابل توجهی از این مناطق را از چنگال این گروه تروریستی آزاد کنند.نیروهای عراقی در یک سال گذشته موفق شدند به طور چشمگیری تروریست‌های داعش را به عقب رانده و کنترل شهرهای مهمی نظیر بیجی، تکریت، رمادی و فلوجه را از تکفیری‎ها پس بگیرند. نیروهای عراقی در تلاش هستند تا تروریست‌های داعش را از شهر موصل، آخرین پایگاه مهم این گروه تروریستی بیرون برانند.

 

برچسب ها: داعش,عراقی,غرق
آخرین اخبار