امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16454
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون) ،بهمن الله مرادی  با اشاره به وضعیت واگذاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون) ،بهمن الله مرادی  با اشاره به وضعیت واگذاری نیروگاه ها اظهار داشت: تاکنون از 44 نیروگاه مشمول واگذاری به بخش خصوصی، 22 نیروگاه با ظرفیت 19 هزار و 500 مگاوات و به ارزش حدود 200 هزار میلیارد ریال واگذار شده است.

وی ادامه داد: واگذاری 22 نیروگاه به ظرفیت 14 هزار و 500 مگاوات دیگر نیز در دست اقدام است.

مشاور مدیرعامل توانیر در امور خصوصی سازی همچنین درخصوص واگذاری شرکت های توزیع برق گفت: در زمان حاضر بیشتر امور واگذاری شرکت های توزیع شامل تعیین تکلیف نحوه واگذاری شبکه، تعیین تکلیف وضعیت مابه التفاوت نرخ های تکلیفی در سال های گذشته، تهیه و تدوین دستورالعمل های موردنیاز مدیریت منابع مالی، نیروی انسانی و شرایط اهلیت و شرایط لاینفک قراردادها انجام شده است.

الله مرادی گفت: بررسی روش های واگذاری سهام دولت و اصلاح اساسنامه شرکت های توزیع انجام شده و به سازمان خصوصی سازی و هیأت واگذاری اعلام شده است و با هماهنگی سازمان خصوصی سازی نسبت به ارزیابی شرکت های توزیع اقدام خواهد شد.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها