امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164543
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 283
به گزارش پیروان مــوعــود؛ جدا از جنجال تبلیغاتی عربستان به نظر می رسد گستره جنگ در این محورها گسترش یافته وموازنه قوا به نفع ارتش وکمیته های مردمی ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ جدا از جنجال تبلیغاتی عربستان به نظر می رسد گستره جنگ در این محورها گسترش یافته وموازنه قوا به نفع ارتش وکمیته های مردمی یمن به هم خورده است به طوری که نظامیان عربستانی جدیدترین تجهیزات وخودروهای نظامی خود را گذاشته فرار را بر قرار ترجیح دادند.

واحد اطلاع رسانی جنگی با پخش تصاویری از این مناطق ،خودروهای نظامی عربستان را در حالی که به آن موشک ضد زرهی اصابت کرده بود نشان داد.
همچنین تصاویر دیگری نشان می دهد ارتش وکمیته های مردمی یمن تانک عربستانی نوع آبرامز را با موشک هدف قرار داده ونظامیان عربستانی دچار خوف و وحشت شدید شدند.
تصاویر واحد اطلاع رسانی جنگی از شرق شهر نجران حاکی است که پیشروی نیروهای یمنی در این منطقه ادامه یافته وب ه تبلیغات توهم آمیز عربستان وپیروزهای خیالی آنها پایان می دهد.
عربستان سعودی از ششم فروردین ماه سال 1394 با تشکیل ائتلافی با حمایت دولت آمریکا، تجاوز هوایی و محاصره علیه مردم یمن را به بهانه بازگرداندن عبد ربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن به حکومت این کشور آغاز کرد که تنها آثار آن را می توان کشتار بی رحمانه حدود هفت هزار زن و کودک و شهروند یمنی و زخمی شدن دهها هزار و آواره شدن صدها هزار نفر دیگر اعلام کرد.


بر اثر این حملات بیش از 80 درصد از تاسیسات خدماتی، آموزشی، درمانی و بیمارستان ها، انبارهای دارو و غذا، مدارس و منازل مردم یمن ویران شده و مردم این کشور در پی محاصره هوایی، زمینی و دریایی در شرایط بحرانی بسر می برند.

منبع: ایرنا

آخرین اخبار
پربازدید ها