امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16457
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندر کنگان، عباس شریف عصر یکشنبه در نشست مسئولان اظهار داشت: فرهنگیان و دانش‌آموزان شهرستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندر کنگان، عباس شریف عصر یکشنبه در نشست مسئولان اظهار داشت: فرهنگیان و دانش‌آموزان شهرستان کنگان همواره در امور خیر پیشتاز بوده‌اند و اقدامات عام‌المنفعه بسیار زیادی تاکنون انجام داده‌اند.

وی افزود: در سال گذشته و امسال در مناسبت‌های مختلف شاهد حضور ارزشمند و تاثیرگذار این قشر در جامعه بوده‌ایم و به فضل خدا این روند تداوم خواهد داشت.

رئیس آموزش و پرورش کنگان از کمک 101 میلیون ریالی فرهنگیان کنگان به زلزله‌زدگان دشتی خبر داد و خاطر نشان کرد: فرهنگیان کنگان 101 میلیون ریال از حقوق خود را به امر مدرسه‌سازی مناطق زلزله‌زده اختصاص دادند.

شریف تصریح کرد: به دنبال وقوع حادثه دلخراش زلزله در شهرستان دشتی، فرهنگیان و دانش‌آموزان کنگان در نخستین ساعات وقوع این حادثه با حضور در محل حادثه و ارسال کمک‌های غیر نقدی شامل (موادغذایی و بهداشتی و دارویی) و همچنین اعزام کارشناس و مشاورین مدارس به کمک حادثه‌دیدگان شتافتند.

وی اضافه کرد: فرهنگیان کنگان شامل 242 نفر با اختصاص یک روز حقوق خود به مبلغ 101 میلیون ریال، کمک‌های خود را به امر مدرسه‌سازی در مناطق زلزله‌زده اختصاص دادند.

شریف گفت: این اقدام ارزشمند فرهنگیان در ارتباط با کمک به آسیب دیدگان همواره وجود داشته و فرهنگیان در همه صحنه‌ها و حوادث حضور یکپارچه داشته‌اند.

وی یادآور شد: برای سال تحصیلی جدید نیز برنامه‌ریزی لازم انجام گرفته و امیدواریم به فضل خدا شاهد سالی خوب و با کیفیت در امر تحصیل آینده‌سازان این مرز و بوم باشیم.
انتهای پیام/2451/ج20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها