امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164594
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۲۱
تعداد بازدید: 249
به گزارش پیروان مــوعــود؛ بنعالی ییلدیریم، نخست وزیر ترکیه به رسانه‌های خارجی گفت: پ.ک.ک نتوانست به روند صلح قبلی پایبند بماند. ما هیچ حرفی با ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ بنعالی ییلدیریم، نخست وزیر ترکیه به رسانه‌های خارجی گفت: پ.ک.ک نتوانست به روند صلح قبلی پایبند بماند. ما هیچ حرفی با این قاتلان نداریم و با یک سازمان تروریستی وارد مذاکره نمی‌شویم.

وی ادامه داد: هیچ کس نمی‌تواند به ما بگوید که ما فرصتی برای صلح به آنها ندادیم. ما این کار را انجام دادیم اما آنها از آن استفاده نکردند. آنها فرصت خود را از دست دادند. آنها از این فرصت برای تقویت خود بهره بردند. حزب "دموکراتیک خلق" نیز باید پ.ک.ک را محکوم کند.

نخست وزیر ترکیه در ادامه صحبت هایش گفت: حزب دموکراتیک خلق ترکیه یک حزب منتخب است. اما آنها باید بگویند که پ.ک.ک را به رسمیت نمی‌شناسند. سازمان "تروریستی" گولن، متعلق به فتح الله گولن،  (روحانی در تبعید و مخالف دولت ترکیه) با پ.ک.ک در شمال عراق پیش از کودتای نافرجام دیدار داشتند. ما اطلاعات و شواهدی را درباره این مساله دریافت کرده‌ایم و مشخص شده که این دیدار صورت گرفته است. ما متوجه شدیم که آنها پیش از کودتا با یکدیگر دیدار داشتند.

منبع: ایسنا

آخرین اخبار
پربازدید ها