امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164595
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۲۱
تعداد بازدید: 229
به گزارش پیروان مــوعــود، نیروی هوایی عراق شب گذشته (شنبه) میلیون‌ها اطلاعیه و جزوه را بر روی شهر موصل پخش کرده و از مردم شهر خواسته آماده ...

به گزارش پیروان مــوعــود، نیروی هوایی عراق شب گذشته (شنبه) میلیون‌ها اطلاعیه و جزوه را بر روی شهر موصل پخش کرده و از مردم شهر خواسته آماده آزادی موصل باشند.

به نوشته خبرگزاری أین عراق، بخش اطلاع‌رسانه‌ای ارتش عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: به شهروندان موصل اطلاع دادیم که گروه داعش به پایان خود رسیده و آخرین روزهای خود را می‌گذراند و شما باید آماده استقبال از یگان‌های آزادی‌بخش برای غلبه بر گروههای تروریستی جنایت‌کار باشید.

این اعلامیه‌ها بر روی مناطق «حمام العلیل» و «الشوره» پخش شده است.

در حال حاضر نیروهای ارتش و امنیتی عراق در جنوب موصل در پشت دروازه‌های شهر القیاره (63 کیلومتری موصل) مستقر و آماده اعلام فرمان آغاز مرحله سوم عملیات برای آزادی شهر موصل و مناطق اطراف آن هستند.

در ماههای اخیر ارتش عراق بارها اعلامیه‌هایی را بر فراز شهر موصل منتشر کرده و از آن ها خواسته تا می‌توانند شهر را ترک کرده یا از مراکز تروریست‌های داعش به دور باشند.

شب گذشته «خالد العبیدی» وزیر دفاع عراق در یک کنفرانس مطبوعاتی در بغداد گفت که ارتش می‌خواهد در عملیات آزادسازی شهر موصل که به زودی شروع خواهد شد، نبرد با تروریست‌های داعش را به بیرون از شهر بکشاند.

وی در این ارتباط اظهار داشت که این تصمیم برای حفظ جان ساکنان شهر و جلوگیری از وارد شدن خسارت به زیر ساخت‌های این شهر گرفته شده است.

 

آخرین اخبار
پربازدید ها