امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164665
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۵۶
تعداد بازدید: 212
به گزارش پیروان موعود، نتایج این نظرسنجی که از سوی ICM برای British Future thinktank انجام شده، نشان می دهد که سه چهارم افراد مورد بررسی موافق اتخاذ ...

به گزارش پیروان موعود، نتایج این نظرسنجی که از سوی ICM برای British Future thinktank انجام شده، نشان می دهد که سه چهارم افراد مورد بررسی موافق اتخاذ سیاست معقول برای مدیریت مهاجرت به بریتانیا هستند، با این حال این افراد مهاجرت را برای اقتصاد و جامعه کشورشان مفید می دانند.

۸۴ درصد شهروندان بریتانیایی معتقدند مهاجران اروپایی حاضر در این کشور می بایست پس از برگزیت قادر به ماندن در انگلیس باشند.

تنها ۱۲ درصد خواهان اخراج کارگران مهاجر دارای مهارت بسیار بالا هستند؛ در حدود نیمی از این افراد (۴۶ درصد) خواهان افزایش این مهاجران هستند.

در حدود دو سوم (۶۲ درصد) خواستار کاهش کارگران مهاجری هستند که مهارت کمی دارند.

این نظرسنجی مشخص می کند که افکار عمومی انگلیس در خصوص پناهجویان به دو دسته تقسیم شده است. اندکی بیش از نیمی از این افراد (۵۳ درصد) باور دارند که تعداد پناهجویانی که حمایت دریافت می کنند می بایست کاهش یابند، در حالیکه ۳۳ درصد می گویند کشور آنها می بایست به همین تعداد پناهجو پناه دهد و ۱۴ درصد خواهان افزایش این حمایت ها شده اند.

همچنین بریتانیایی ها تمایز آشکاری مابین گروه های کارگر مهاجر قائل هستند.

تنها یک چهارم افراد خواهان حمایت کارگری کمتر از مهاجران هستند، ۲۷ درصد می گویند خواستار حمایت بیشتر هستند و ۴۸ درصد از میزان حمایت کنونی رضایت دارند.

از هر ۱۰ نفر، چهار انگلیسی از حضور مهاجران بیشتر با مدرک مهندسی استقبال می کنند درحالیکه تنها ۱۷ درصد موافق ورود مهاجران مهندس کمتری هستند. افراد بیشتری می گویند خواهان ورود مهاجران حرفه ای در رشته های فناوری اطلاعات، پزشکی، پرستاری و دانشمندان هستند.

آمارهای جدید نشان می دهد که احتمال افزایش درخواست برای شهروندی بریتانیا از سوی ملل اروپایی وجود دارد. متخصصان پیش بینی می کنند این مساله می تواند موجب نگرانی هایی درباره موقعیت آنها در بریتانیای پسابرگزیت باشد.

آخرین اخبار
پربازدید ها