امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16467
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 87
رضا استاجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: برای آزادی این زندانیان 6 میلیارد ریال از شکات خصوصی تخفیف گرفته شده است. وی با ...

رضا استاجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: برای آزادی این زندانیان 6 میلیارد ریال از شکات خصوصی تخفیف گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه حق شکات هم در پرونده‌ها برای رضایت پرداخت شده است، گفت: بخشی از این مبلغ در قالب تسهیلات و بخشی دیگر به صورت کمک پرداخت شد.

استاجی با بیان اینکه در سفر رهبر انقلاب اسلامی به استان 10 میلیارد ریال برای آزادی زندانیان اختصاص یافت، افزود: این اعتبار در قالب پنج میلیارد ریال از محل دفتر رهبری و پنج میلیارد ریال از محل اعتبارات استان اختصاص می‌یابد.

به گفته وی، پنج میلیارد ریال دفتر رهبری تاکنون تحقق یافته و امیدواریم تعهد استان نیز برای آزادی زندانیان امسال تحقق یابد.

رئیس ستاد دیه خراسان شمالی اظهار کرد: با اختصاص اعتبارات سهم دفتر رهبری 165 نفر از زندانیان استان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

وی تصریح کرد: افزون بر این با کمک اعتبارات سفر رهبری از ورود 18 نفر به زندان‌های استان جلوگیری شد.

استاجی همچنین با اشاره به رویکرد کاهش جمعیت کیفری، جلوگیری از ورود افراد با محکومیت‌های مالی به زندان‌ها را در کاهش معضلات بسیار مهم خواند.

خراسان شمالی دارای چهار زندان بجنورد، شیروان، اسفراین و کانون اصلاح و تربیت در مرکز استان است.

انتهای پیام/63002/ب20/گ1003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها