امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16470
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 176
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، در این اردوی فرهنگی و تربیتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان، در این اردوی فرهنگی و تربیتی که با حضور 200 نفر از دانش‏آموزان مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان به اجرا درآمد، شیوه‏های درست استفاده از انرژی الکتریکی اطلاع‏رسانی و آموزش داده شد.

کارشناس مدیریت مصرف شرکت توزیع برق سمنان در این طرح آموزشی با تشریح نحوه مدیریت مصرف در مدرسه و خانه گفت: پیشگیری از تلف شدن انرژی و بهره‏مندی صحیح و به جا از برق مهم‏ترین اهداف مدیریت مصرف است.

مریم معدنی با معرفی ساعات اوج مصرف برق در شش ماهه اول و دوم سال افزود: عدم استفاده از لوازم پرمصرف برقی شامل اتو، ماشین لباس‏شویی، جارو برقی و وسایلی از این قبیل بهترین شیوه صرفه‏جویی منطقی در مصرف برق است.

وی فواید لامپ‏های کم‏مصرف و ال.ای.دی را بیان کرد و اظهار داشت: طول عمر زیاد، تولید حرارت کم، نور مناسب و قابلیت بهره‏گیری در دماهای خیلی بالا و پایین از مهم‏ترین قابلیت‏های این لامپ‏ها به شمار می‏رود.

وی همچنین روش‏های صرفه‏جویی مصرف برق در مدارس را ارائه کرد و یادآور شد: دانش­‏آموزان می‏توانند به عنوان یاور برق و آموزش نکات مربوط به استفاده درست از این انرژی پاک به خانواده با صنعت توزیع برق استان همکاری کنند.
انتهای پیام/74004/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار