امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164811
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۲۸
تعداد بازدید: 420
به گزارش پیروان مــوعــود؛ جولیان آسانژ مالک و پایه گذار وبسایت ویکی لیکس در مصاحبه با فاکس نیوز قول داده است تا اسناد جدید و مهمی را درباره کمپین ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ جولیان آسانژ مالک و پایه گذار وبسایت ویکی لیکس در مصاحبه با فاکس نیوز قول داده است تا اسناد جدید و مهمی را درباره کمپین هیلاری کلینتون نامزد دموکرات‌ها پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا منتشر کند.

وی در ادامه تصریح کرد: ما اطلاعات زیادی دریافت کرده ایم.

آسانژ در پاسخ به این سئوال که آیا پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شاهد انتشار اسناد جدیدی خواهیم بود، گفت: بله، قطعا. انواع مختلفی از اسناد از نهادهای مختلفی که با آنها در ارتباط هستیم و مربوط به کمپین انتخابات است، دریافت کرده ایم. من فکر می کنم، اینها اسناد مهمی است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا انتشار این اسناد تاثیری بر انتخابات آمریکا خواهد داشت، گفت: این مساله بستگی به نحوه مطرح شده این اسناد در رسانه ها و افکار عمومی خواهد داشت.

در ماه جولای، وبسایت ویکی لیکس حدود 20 هزار ایمیل هک شده را منتشر کرد که ظاهرا نشان می داد اعضای کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا حمایت کافی را از برنی ساندرز دیگر نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری، به عمل نیاورده اند. انتشار این ایمیل ها منجر به استعفای دبی وازرمن شولتز رئیس کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا شد.

منبع: تسنیم

آخرین اخبار
پربازدید ها