امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164833
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۳۷
تعداد بازدید: 300
به گزارش «پیروان مــوعــود»،  دی میستورا در سخنانی تاکیدکرد: سازمان های بشردوستانه وابسته به سازمان ملل آماده ارسال کمک های انسانی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،  دی میستورا در سخنانی تاکیدکرد: سازمان های بشردوستانه وابسته به سازمان ملل آماده ارسال کمک های انسانی به ساکنان حلب هستند و این موضوع در گرو آغاز آتش بس در این منطقه است.
دی میستورا افزود: سازمان های بشردوستانه سازمان ملل هفته گذشته نتوانستند کمک های خود را به سوریه ارسال کنند.
وی ادامه داد: روسیه عملا با برقراری آتش بس انسانی در حلب به مدت 48 ساعت موافقت کرده اما سازمان ملل منتظر ارائه تضمین از سوی طرف های دیگر در این باره است.
'بان ایگلاند' دستیار دی میستورا نیز گفت: جاده «الکاستیلو» بهترین و کوتاه ترین جاده برای ارسال کمک های انسانی به شرق حلب است.
بر اساس این گزارش حلب پرجمعیت ترین شهر پیش از جنگ سوریه و مرکز تجاری آن کشور، به کانون نبردها در جریان جنگ داخلی پنج ساله تبدیل شده است. حدود دو میلیون نفر در دو سوی مناطق تحت کنترل نیروهای دولتی و تروریست ها به کمک های اساسی از جمله آب آشامیدنی نیاز مبرم دارند.'بان کی مون' دبیر کل سازمان ملل هفته گذشته در مورد «فاجعه انسانی بی سابقه » در حلب هشدار داد و مصرانه از روسیه و آمریکا خواست فورا به توافق در مورد برقراری آتش بس در این شهر و نقاط دیگر کشور دست یابند.

آخرین اخبار
پربازدید ها