امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164959
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 226
به گزارش پیروان مــوعــود، یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن بامداد سه شنبه یک موشک بالستیک از نوع «قاهر ۱» را به فرودگاه بین المللی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن بامداد سه شنبه یک موشک بالستیک از نوع «قاهر ۱» را به فرودگاه بین المللی «ابها» در «عسیر» عربستان شلیک کرد.

یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن در نامه ای خطاب به مردم و رهبر انقلاب این کشور تاکید کرده بود که به مقابله با متجاوزان ادامه خواهد داد و موشک های بالستیک بیشتری را به نیروهای متجاوز شلیک خواهد کرد.

یگان موشکی رزمندگان یمنی پیش از این نیز با شلیک یک موشک بالستیک به شرکت ارامکو عربستان در منطقه «جیزان» خسارات و تلفات سنگینی را به این شرکت وارد کرده بود.

در همین حال نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن روز دوشنبه یک پهپاد سعودی را در صحرای میدی سرنگون کردند. یگان های پدافندی نیروهای یمنی اعلام کردند که این پهپاد در حین پرواز و انجام اقدامات تجاوزگرانه در بخش ساحلی میدی در استان حجه ساقط شده است.

از سوی دیگر جنگنده های سعودی به حملات خود به مردم یمن ادامه می دهند. در پی حمله جنگنده های سعودی به بخش «الحداء» استان «ذمار» یمن ۵ شهروند یمنی شهید و ۳ نفر دیگر زخمی شدند.

منبع: مهر

برچسب ها: حجه,سرنگونی
آخرین اخبار
پربازدید ها