امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164963
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 215
به گزارش پیروان مــوعــود، یک منبع محلی در استان نینوای عراق، روز دوشنبه به «السومریه‌نیوز» خبر داد که گروه تروریستی داعش عناصر خود ...

به گزارش پیروان مــوعــود، یک منبع محلی در استان نینوای عراق، روز دوشنبه به «السومریه‌نیوز» خبر داد که گروه تروریستی داعش عناصر خود در موصل را برای جست‌‌وجوی سه زن خارجی، که به شکلی غافلگیر کننده مخفی شده‌اند، بسیج کرده است.

این منبع خاطرنشان کرد که بسیج عناصر داعش در موصل به منظور دستگیری این سه زن، نشان می‌دهد آنها رابطه‌ای قوی با سرکرده‌های داعش دارند.

این منبع با اعلام این‌که یکی از این سه زن خارجی مفقود شده ملیت اروپایی دارد، اضافه کرد، آنها در حالی‌که تحت حفاظت یک بخش وابسته به گروه داعش به یک مرکز درمانی در موصل رفته بودند، به شکل غافلگیر کننده‌ای ناپدید شده‌اند.

گفتنی است نیروهای امنیتی عراق برای عملیات نظامی گسترده جهت آزادسازی شهر موصل از اشغال گروه تروریستی داعش آماده می‌شود. موصل در ژوئن 2014 به تصرف داعش درآمد و این شهر آغازی برای تصرف برخی دیگر از شهرهای عراقی توسط این گروه شد. نیروهای عراقی طی ماه‌های اخیر موفق شده‌اند بخش اعظمی از مناطق اشغالی را بازپس گیرند.
 

منبع: تسنیم

آخرین اخبار