امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۰۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164978
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۵۰
تعداد بازدید: 192
به گزارش پیروان مــوعــود؛ یک منبع امنیتی در استان صلاح الدین، روز دوشنبه خبر داد: "بر اثر انفجار بمبی که گروه تروریستی داعش، در مسیرِ عبورِ خانواده ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ یک منبع امنیتی در استان صلاح الدین، روز دوشنبه خبر داد: "بر اثر انفجار بمبی که گروه تروریستی داعش، در مسیرِ عبورِ خانواده های فراری از جزیرۀ شرقاط کار گذاشته بود، یک زن، با چهار فرزندش، کشته شدند".

این منبع که خواست نامش فاش نشود، به وبگاه شبکه "السومریة" گفت: "داعش، برای جلوگیری از فرار خانواده هایی که در مناطق تحت اشغال این گروه تروریستی زندگی می کنند، مناطق عبور آن ها را بمب گذاری می کند، با این حال خانواده های عراقی، همچنان از راه هایی خطرناک، اقدام به فرار از این مناطق می کنند که طی روزهای گذشته، شماری از آنان، جان خود را در این راه از دست داده اند".

گروه تروریستی داعش، از ماه ژوئن سال 2014، شماری از شهرهای عراق را اشغال کرد و با تحمیل تفکرات خود بر مردمِ شهرهای اشغالی، شرایط غیر قابل تحملی را برای آنان پدید آورده است، به گونه ای که اکثر مردم، خطر مرگ را به جان خریده و ترجیح می دهند فرار کنند تا این که تن به داعش و قوانین آن ها دهند.

منبع: العالم

آخرین اخبار
پربازدید ها