امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 164995
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 253
به گزارش «پیروان موعود»، روزنامه الشرق الاوسط مدعی شد: « یک چهره مطرح سوری به الشرق الاوسط گفت که حزب الله از لیبی خواسته است ...

به گزارش «پیروان موعود»، روزنامه الشرق الاوسط مدعی شد: « یک چهره مطرح سوری به الشرق الاوسط گفت که حزب الله از لیبی خواسته است تا در قبال مختومه کردن پرونده امام موسی صدر، 200 میلیون دلار جهت ایجاد طرح های  اقتصادی به نام وی به همراه ارسال سلاح از لیبی به حزب الله را قبول کند.»

الشرق الاوسط در ادامه ادعا کرد: «علاوه بر این حزب الله از لیبی خواسته است تا این کشور از خانواده امام موسی صدر بابت ربودن وی هم عذرخواهی کند.»

 خاطر نشان می شود که خانواده امام موسی صدر شکایتی را علیه «هانیبال قذافی» پسر معمر قذافی به جرم دست داشتن در ربایش امام موسی صدر و ۲ دوستش به دادستانی کل دادگاه تجدیدنظر لبنان ارائه داده‌اند.
 
خانواده امام موسی صدر در آذر ۹۴ نیز در پی بازداشت هانیبال قذافی توسط نیروهای امنیتی لبنان از وی نزد دستگاه قضایی کشورشان شکایت کرده بودند.
 
خانواده امام موسی صدر چندین سند را ارائه داده‌اند که نشان از دست داشتن «هانیبال قذافی» در ربایش امام موسی صدر دارد.  وی در سیستم امنیتی معمر قذافی نفوذ بالایی داشته و هنوز هم گروه هایی را تحت کنترل دارد.

آخرین اخبار
پربازدید ها