امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1650
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 258
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از بجنورد حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی ظهر امروز در نشست پرسش و پاسخ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از بجنورد حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی ظهر امروز در نشست پرسش و پاسخ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرکز خراسان شمالی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان درباره علت جدا شدن از دولت اظهار کرد: در آن مقطع دولت عذر ما را خواست و ما از دولت جدا نشدیم.

وی با تاکید بر اینکه کشور دارای مشکلات فراوانی از هر جنس است، افزود: محور مشکلات کنونی اقتصادی بوده و اگر حماسه سیاسی روی ندهد، مشکلات اقتصادی هم رفع نخواهد شد، از این رو رفع مشکلات اقتصادی در گرو حماسه سیاسی است.

* برنامه‌هایم برای ریاست جمهوری امروز انتشار یافت

حجت‌الاسلام پورمحمدی همچنین در مورد برنامه‌های خود برای ریاست جمهوری یازدهم گفت: ریز برنامه‌های من امروز برای نخستین‌بار در خبرگزاری‌ها انتشار یافته که امیدواریم بر اساس چشم انداز نظام به این اولویت‌ها برسیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور افزود: برنامه‌هایم را در 18 عنوان و 158 اقدام تبیین کرده که اساس آن حوزه اقتصادی و توجه به تولید به عنوان محوری‌ترین رکن برای رفع مشکلات و مهار تورم است.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند توجه به مباحث اقتصادی و تولید بوده تا تلاش دشمنان برای به زانو در آوردن نظام اسلامی بی اثر شود.

* بی مبالاتی در دولت زیاد شده است

حجت‌الاسلام پورمحمدی همچنین در پاسخ به سوالی درباره افزایش فساد در دولت نسبت به دولت‌های گذشته گفت: البته آمار دقیقی در این زمینه نداریم لیکن بی مبالاتی در دولت زیاد شده و عده‌ای به فسادها و تخلفات روی آورده‌اند.

وی با بیان اینکه جمعیت نیز افزایش یافته است، افزود: همان‌طور که خدمت بیشتر شده در کنار آن نابسامانی‌هایی نیز وجود دارد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با تاکید بر اینکه یقین داشته که مشکلات اقتصادی با تدبیر و برنامه‌ریزی قابل حل است، گفت: ما برنامه می‌خواهیم و باید در این چارچوب حرکت کنیم.

وی وجود پرت منابع در دولت را هم برشمرد و اظهار کرد: وضعیت اقتصادی ایران امروز خوب نیست، لیکن ابزارها و ظرفیت‌هایی وجود داشته که می‌توان مشکلات را برطرف کرد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان درباره ضرورت برگزاری این‌گونه نشست‌ها در دانشگاه‌ها گفت: باید خود دانشجویان و دانشگاه‌ها در این زمینه فعالانه عمل کرده و نشست‌های مختلفی را با حضور صاحب نظران برگزار کنند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور خاطرنشان کرد: صرفاً طی چند سال اخیر این چهارمین سفر به بجنورد بوده که نشست‌هایی نیز در دانشگاه برگزار شده است.

نامزد یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری همچنین درباره کاندیدای اصولگرایان گفت: اکنون احزاب اصولگرا در حال بررسی این موضوع بوده که امیدواریم با یک اجماع نظر به کاندیدای اصولگرا برای انتخابات پیش روی ریاست جمهوری رسیده و این مساله سامان یابد.

انتهای پیام/63002/غ40/گ1003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها