امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16501
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۳
تعداد بازدید: 103
حمید قبادی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: بیست و یکمین جشنواره قران کریم در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود و با توجه به موفقیت بخش عفاف و حجاب ...

حمید قبادی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: بیست و یکمین جشنواره قران کریم در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود و با توجه به موفقیت بخش عفاف و حجاب در این جشنواره طی سال‌های گذشته امسال نیز بخش عفاف و حجاب با همکاری معاونت امور هنری وزارت ارشاد در جشنواره برپا می‌شود.

وی ادامه داد: در این بخش با توجه به مفاهیم قرآنی، محور تمامی کارها معرفی و تاکید بر پوشش برتر خانم‌ها (چادر) است.

قبادی تاکید کرد: بخش عفاف و حجاب جشنواره قرآنی کریم شامل بخش‌های متنوعی که از آن جمله بخش نمایشگاهی آثار برگزیده است که در این بخش آثار برگزیده به نمایش در می‌آید و در کنار این بخش، بخش نشست‌های تخصصی برگزار می‌شود که در آن سعی شده است از اساتید برجسته مذهبی برای بیان اهمیت حجاب و تشویق و ترغیب خانواده‌ها به رعایت این مسئله بپردازند.

قبادی ادامه داد: بخش جنبی فعالیت‌ها شامل غرفه سرگرمی کودکان و نوجوانان، جُنگ خوش‌حجابی و بخش کارگاه‌های آموزشی دوخت چادر و پوشش سر است و به کسانی که حجاب برتر دارند جوایزی اهداء می‌شود.

وی تصریح کرد: غرفه دوخت چادر نیز به منظور ترغیب و ارائه تسهیلات بیشتر به بازدیدکنندگان در کنار فروش پارچه چادری با تخفیف ویژه نمایشگاهی برگزار می‌شود.

مدیربخش عفاف و حجاب جشنواره قرآن کریم از برگزیدگان دوره‌های گذشته دعوت کرد برای حضور در بخش عفاف و حجاب بیست و یکمین جشنواره قرآن کریم به صورت مستقل با مراجعه به دبیرخانه دائمی جشنواره از طریق سایت نمایشگاه قرآن اقدام کنند.

وی ادامه داد: در انتهای این مراسم آثار جدید به جامعه معرفی شده و صاحبان این آثار مورد حمایت ویژه‌ای قرار می‌گیرند و در اولویت‌های وزارت ارشاد قرار خواهند گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها