امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 165013
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۴۰
تعداد بازدید: 259
به گزارش «پیروانموعود»، یک منبع امنیتی آگاه در استان کرکوک در شمال عراق شامگاه سه شنبه اعلام کرد که گروهک تروریستی داعش ۱۳ شهروند غیر ...

به گزارش «پیروانموعود»، یک منبع امنیتی آگاه در استان کرکوک در شمال عراق شامگاه سه شنبه اعلام کرد که گروهک تروریستی داعش ۱۳ شهروند غیر نظامی را در بخش «الریاض» در شهرستان «الحویجه» در جنوب غرب این استان نفت خیز و مورد مناقشه سر برید.

بر اساس این گزارش، منبع مذکور در گفت و گو با السومریه نیوز تاکید کرد که تروریست های داعش در بخش الریاض شامگاه سه شنبه حکم اعدام صادره از آن چه «دادگاه شرعی» خوانده می شود را اجرا کردند و سر این ۱۳ غیر نظامی متهم به تسهیل فرآیند فرار خانواده های عراقی از شهرستان الحویجه به سوی دیگر مناطق استان کرکوک و همچنین استان صلاح الدین را از تن جدا کردند.

به گفته منبع مذکور که خواست نامش فاش نشود، ترویست های داعش که از اواسط ماه ژوئن سال ۲۰۱۴ میلادی الحویجه و بخش های الریاض، «الرشاد»، «الزاب» و «العباسی» در جنوب غرب استان کرکوک را در اشغال دارند، به دلیل ضربه های سهمگینی که دریافت کرده و باعث انهدام شمار زیادی از پایگاه های آنها شده، در حال حاضر در وحشت و هراس به سر می برند.

آخرین اخبار
پربازدید ها