امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 28
۲۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1651
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 142
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، غلامرضا کاتب در مراسم افتتاح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، غلامرضا کاتب در مراسم افتتاح صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان گرمسار اظهار کرد: مجلس و دولت نگاهشان حمایت از تولیدات به ویژه در بخش کشاورزی است و این نگاه در بودجه سال جاری هم مد نظر قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: عملکرد موفق صندوق حمایت از بخش کشاورزی نمایانگر جایگاه آن است.

وی افزود: با پیگیری برای افزایش سرمایه، به دنبال عضویت همه بهره‏برداران در صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی هستیم تا همه از مزایای آن بهره‏مند شوند.

نماینده مردم شهرستان‏های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نظارت بر مصرف تسهیلات دریافتی باید به گونه‏ای باشد تا این تسهیلات در خود بخش کشاورزی هزینه و اثرات آن شامل بهره‏بردار و توسعه بخش کشاورزی شود.

این مراسم با حضور مسئولان سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی کشور  و سایر مسئولان برگزار شد.
انتهای پیام/74004/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها