امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16516
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۳
تعداد بازدید: 211
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، مهندس محمدجواد محمدی‌زاده، معاون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، مهندس محمدجواد محمدی‌زاده، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست،گفت: کارگروه حمایت از تولید نمی‌تواند مصوبه دولت را لغو و یا تغییری در آن ایجاد کند، این کارگروه تنها می‌تواند پیشنهاد دهنده باشد و هر گونه تغییر در مصوبه دولت باید در جلسه دولت تصویب شود.

وی افزود: تا بعدازظهر یکشنبه هیچ مصوبه‌ای در خصوص مهلت مجدد به خودروسازان در خصوص استاندارد آلایندگی یورو 4 داده نشده است، خودروسازان به دنبال مهلت هستند و بهانه‌ آنها نیز عدم توزیع سوخت استاندارد بود.

وی با تاکید بر اینکه هم‌اکنون توزیع سوخت با استاندارد یورو 4 در کشور در حال انجام است، گفت: بر این اساس بهانه‌ای برای تولید خودروها با استاندارد یورو4 وجود ندارد و قطعا سازمان حفاظت محیط زیست هیچ مهلتی در این خصوص نداده و نمی‌دهد.

محمدی زاده افزود: مصوبه قبلی دولت مبنی بر الزام خودروسازان از اول تیرماه به رعایت استاندارد آلایندگی یورو4 به قوت خود باقی است و تاکنون هیچ پیشنهادی از سوی وزیر صنایع برای ارائه مهلت مجدد به خودروسازان در جلسه دولت مطرح نشده و قطعا سازمان حفاظت محیط زیست نیز در این خصوص تجدیدنظر نخواهد کرد.

وی همچنین گفت: بهتر است خودرو سازان همانند وزارت نفت که اقدامات بسیار خوبی در زمینه تولید سوخت استاندارد انجام داده است نسبت به اجرای مصوبه دولت تمکین کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها