امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۵:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16527
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۴
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، «کرتاگ» پایگاه رسمی دولت قرقیزستان امروز از سفر «چانگ ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، «کرتاگ» پایگاه رسمی دولت قرقیزستان امروز از سفر «چانگ وانگیان» وزیر دفاع چین به قرقیزستان خبر داد.

این منبع افزود: دیدار و مذاکره با سرلشکر « تاالایبیک آمورالی‌اف» وزیر دفاع قرقیزستان یکی از محورهای بازدید این هیئت خواهد بود.

علاوه بر این مسئله، وزیر دفاع چین روز سه‌شنبه، 25 ژوئن 2013 ضمن بازدید از یک واحد نظامی واقع در منطقه «کوی تاش» در حومه بیشکک در مراسم تحویل محموله کمکی تجهیزات نظامی ارتش چین به نیروهای وزارت دفاع قرقیزستان شرکت می‌کند.

بر اساس این گزارش، شرکت در نشست وزرای دفاع کشورهای اعضای سازمان همکاری شانگهای که روز 26 ژوئن ( همزمان با پنجم تیر) در بیشکک برگزار می‌شود یکی دیگر از بخش‌های برنامه این بازدید 3 روزه خواهد بود.

به گفته منابع رسمی، بررسی اوضاع امنیتی منطقه و آمادگی نهادهای دفاعی کشورهای عضو این سازمان و تحولات امنیتی منطقه در مرحله خروج نیروهای ناتو از افغانستان از موضوعات این نشست عنوان شده‌است.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها