امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 165286
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۳۴
تعداد بازدید: 259
به گزارش پیروان مــوعــود؛ سرویس های امنیتی در اروپا در حال بررسی بازگشت هزاران ترویست به خاک کشورهای این قاره بعد از شکستهای داعش در عراق و سوریه ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ سرویس های امنیتی در اروپا در حال بررسی بازگشت هزاران ترویست به خاک کشورهای این قاره بعد از شکستهای داعش در عراق و سوریه هستند. 

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، با آنکه داعش در ماههای گذشته متحمل شکستهای سنگینی در عراق و سوریه شده و بخشهای زیادی از سرزمینهای اشغال شده در این دو کشور را از دست داده تعداد ترویستهایی که تا کنون به اروپا بازگشته اند، انگشت شمار بوده است. طبق آمارهای این روزنامه، تا کنون تعداد تروریستهایی که به انگلیس بازگشته اند هنوز دو رقمی نشده است. 

مقامهای سرویسهای امنیتی اروپا ضمن بیان اینکه بازگشت این تروریستها به خاک کشورهای اروپایی این کشورها را با تهدیدهای امنیتی رو به رو خواهد کرد بر ضرورت داشتن رویکردی هماهنگ برای مقابله با این بحران قریب الوقوع تأکید کرده اند.

از زمان آغاز جنگ در سوریه، حدود 27000 پیکارجوی خارجی به گروه تروریستی داعش پیوسته اند. بین پنج تا هفت هزار نفر هم برای پیوستن به سایر گروه های تروریستی مانند جبهه النصره به سوریه رفته اند.

منبع: فارس

آخرین اخبار
پربازدید ها