امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۵:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16533
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۴
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، سرتیپ «لرزق غالی»، رئیس پلیس الجزایر اعلام کرد: پروازهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، سرتیپ «لرزق غالی»، رئیس پلیس الجزایر اعلام کرد: پروازهای الجزایر به ترکیه و دبی در امارات عربی متحده و بالعکس تحت کنترل شدید امنیتی قرار گرفته است.

وی افزود: خطوط هوایی از فرودگاه بین المللی «هواری بومدین» در الجزیره و یا فرودگاه‌های دیگر به مقصد ترکیه و دبی طی چند هفته اخیر شاهد افزایش قاچاق اجناس و محموله های ممنوعه و یا افراد مشکوک بوده است.

این مقام نظامی الجزایر گفت: ورود و خروج خارجی ها از طریق فرودگاه هواری بومدین رکورد شکسته است به گونه ای که در پنج ماه اول سال جاری 176 هزار و 163 خارجی وارد الجزایر شده و در همین مدت 167 هزار و 60 نفر از این کشور خارج شدند.

منابع بسیار آگاه اعلام کرده اند که باندهایی سری از کشورهای حوزه خلیج فارس با سفر به کشورهای تونس، لیبی و الجزایر در آنجا اقدام به سربازگیری برای اعزام به سوریه می‌کنند.

این جوانان الجزایری از طریق ترکیه وارد سوریه می شوند و به گروه های تروریستی ملحق می شوند که با نیروهای دولتی این کشور در جنگ به سر می برند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها