امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16534
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۴
تعداد بازدید: 195
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «عبدالفتاح السیسی» همزمان با نزدیک شدن به برگزاری تظاهرات روز 30 ژوئن(9 تیر)، در اظهاراتی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «عبدالفتاح السیسی» همزمان با نزدیک شدن به برگزاری تظاهرات روز 30 ژوئن(9 تیر)، در اظهاراتی در صفحه رسمی سخنگوی نظامی مصر در فیس‌بوک به توافق ملی برای پایان دادن به دودستگی‌ها در کشور فراخواند.

وی تاکید کرد که مسئولیت ملی نیروهای مسلح مداخله آن برای جلوگیری از سوق داده شدن مصر به سمت تاریکی و درگیری‌های داخلی را ضروری می‌کند.

وزیر دفاع مصر گفت: نیروهای مسلح همه را به تفاهم، توافق و آشتی حقیقی برای حمایت از مصر و ملت آن دعوت می‌کند و ما یک هفته زمان داریم که طی آن می‌توانیم این اهداف را محقق کنیم.

وی افزود: مسئولیت ملی و اخلاقی نیروهای مسلح در برابر ملت آن، مداخله ارتش برای ممانعت از سوق داده شدن مصر به سمت تونل تاریکی درگیری و جنگ داخلی، خیانت و فتنه طائفه‌ای و یا فروپاشی موسسات دولت را ضروری می‌کند.

اظهارات السیسی در حالی است که جنبش تمرد(شورش) طی فراخوانی از مردم خواسته است تا روز 30 ژوئن همزمان با سالروز ریاست جمهوری مرسی تظاهرات گسترده برگزار کرده و برکناری مرسی از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری را خواستار شوند.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها