امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16537
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۴
تعداد بازدید: 157
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روزنامه «المنار فلسطین»، فاش کرد که اسرائیل به درخواست آمریکا برای معارضان حکومت سوریه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روزنامه «المنار فلسطین»، فاش کرد که اسرائیل به درخواست آمریکا برای معارضان حکومت سوریه سلاح‌های سنگین ارسال کرده است.

این روزنامه تأکید کرد که اسرائیل با استفاده از جنگنده‌های ارتش خود دو محموله سلاح را به پایگاه‌ها و انبارهای تروریست‌های سوری در ترکیه منتقل کرده است.

المنار فلسطین افزود: طرح تسلیح معارضان سوری با هماهنگی کامل میان تل‌آویو - واشنگتن و فرماندهان سازمان اطلاعات ترکیه صورت گرفته و موشک‌های ضد تانک و میان بُرد و سلاح‌های سبک از جمله تفنگ‌های دوربین دار با کیفیت و دقت بالا به سوریه ارسال شده است.

این روزنامه همچنین به نقل از منابع آگاه تأکید کرد که تعدادی از کشورهای عربی با همکاری واشنگتن برای تروریست‌های مستقر در سوریه خودروهای زرهی سبک ارسال خواهند کرد که از طریق مرز ترکیه وارد این سوریه خواهد شد.

پیشتر یک منبع نزدیک به کشورهای حاشیه خلیج فارس تأکید کرده بود که نشست‌های متعددی با حضور فرماندهان سازمان های اطلاعاتی کشورهای همسایه سوریه و کشورهایی که از گروه‌های تروریستی در سوریه حمایت می‌کنند در سرزمین های اشغالی برگزار شده بود که هدف این نشست‌ها هماهنگی برای تسلیح معارضان مسلح حکومت سوریه بوده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها