امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16545
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۴
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، تعداد زیادی از معترضان با برپایی چادرهایی در مقابل ساختمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، تعداد زیادی از معترضان با برپایی چادرهایی در مقابل ساختمان استانداری اسماعیلیه در اعتراض به تعیین مهندس «حسن رفاعی» از سوی «محمد مرسی» به عنوان استاندار جدید، تحصن کرده‌اند.

بر اساس این گزارش تعداد چادرهای معترضین به چهار چادر رسیده و شمار  معترضان نیز افزایش یافته است و این معترضان تصمیم دارند تحصن خود را تا یک هفته دیگر تا زمان برگزاری تظاهرات 30 ژوئن(9 تیر) ادامه دهند.

بر پایه این گزارش استاندار جدید اسماعیلیه که دو روز پیش فعالیت خود را آغاز کرده بود، در نتیجه این اعتراضات مجبور شد محل کار خود را به منزلش در محله ارض الجمعیات منتقل کند.

مرسی هفته گذشته طی فرمانی 17 استاندار جدید را که هفت نفر از آنها از اعضای جماعت اخوان‌المسلمین هستند، منصوب کرد که همین امر اعتراضات مردمی و برخی از گروه‌ها را به دنبال داشت و از چند روز پیش تعدادی از استان‌های مصر از جمله الاقصر، الدقهلیه و اسماعیلیه شاهد تظاهرات مردمی است.

در استان توریستی الاقصر نیز اعتراضات مردمی به تعیین «عادل الخیاط» که از اعضای جماعت اسلامی است، باعث شد وی از سمتش استعفا دهد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها