امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 165505
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۲۸
تعداد بازدید: 438
پیکر سردار شهید غلامی پس از تشییع در شهر ری در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی طواف داده شد.

ه گزارش عمارنامه، صبح امروز با حضور جمع کثیری از مردم، پیکر سردار شهید احمد غلامی که اخیراً در حلب سوریه به شهادت رسیده است در منطقه شهر ری از سمت سه راه ورامین به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی تشییع و پیکر پاک این شهید در این حرم طواف داده شد.

خانواده شهدا، جمعی از همرزمان شهید غلامی از جمله سردار حسین دهقان وزیر دفاع، سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین و حجت الاسلام ثمری در این مراسم حضور داشتند.

سردار شهید احمد غلامی از فرماندهان لشکر 10 سید الشهدا در زمان جنگ تحمیلی بود که طی روزهای گذشته در راه دفاع از حرم اهل بیت در سوریه به شهادت رسیده است و قرار است از ساعتی دیگر پیکر پاک این شهید در قطعه 29 گلزار شهدای بهشت زهرا و در جوار همرزمان شهیدش به خاک سپرده شود.

سردار فضلی در شبستان اصلی حرم حضرت عبدالعظیم طی سخنان کوتاهی گفت: با اینکه سردار غلامی سن حبیب بن مظاهر را داشت شهادت قسمتش شد و خدا خواست که او شهید مدافع حرم باشد. خوش به حال این شهدا که امروز در دفاع از حرم آل الله و بر فراز بودن پرچم اسلام و ائمه به شهادت می رسند.

وی افزود: سردار غلامی از یاران احمد متوسلیان، کاظم رستگار، علی موحد دانش بود که در پیمانی که با یاران امام و امروز با نائب امام بسته بود سر از پا نمی شناخت.

فرمانده لشکر 10 سیدالشهدا در سالهای دفاع مقدس ادامه داد: سردار غلامی یک یار صدیق امام(ره) و جانشین لشکر ١٠ سید الشهدا (ع) و یکی از فرماندهان لشکر ٢٧ محمد رسول الله(ص) و فرمانده تیپ ١١٠ خاتم الانبیا(ص) بود که به ارزوی دیرینه خود رسید. هر چند که چند روزی حالش در خوف و رجا بود و همه برای سلامتی اش دعا می‌کردند اما عده‌ای می‌گفتند حیف است جز شهادت قسمت حاج احمد شود.

بعد از سخنرانی سردار فضلی نماز بر پیکر این شهید مدافع حرم اقامه شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار
پربازدید ها