امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 165617
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۱۶
تعداد بازدید: 338
به گزارش پیروان مــوعــود؛ نظامیان صهیونیست روز جمعه یک نوجوان 16 ساله به نام محمد الرجبی را در منطقه تل ارمیده در الخلیل به شهادت رساندند که با ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ نظامیان صهیونیست روز جمعه یک نوجوان 16 ساله به نام محمد الرجبی را در منطقه تل ارمیده در الخلیل به شهادت رساندند که با شهادت وی شمار شهدای روز گذشته به چهار نفر رسید.

صهیونیست ها مدعی شدند که الرجبی قصد حمله با سلاح سرد به سمت گذرگاه جلبرت در تل ارمیده را داشت.

نظامیان رژیم صهیونیستی روز گذشته همچنین به سمت یک خودرو در ورودی شهرک کریات اربع واقع در الخلیل تیراندازی کردند که باعث شد دو سرنشین آن اعم از یک زن و یک مرد به نام های فارس موسی محمد خضور (18 ساله) از بنی نعیم و نامزد وی رغد عبدالله عبدالله خضور (18 ساله) به شهادت رسیدند.

همچنین یک جوان 28 ساله تبعه اردن نیز در نزدیکی باب العامود واقع در شهر قدس اشغالی از سوی نیروهای پلیس رژیم اشغالگر هدف تیراندازی قرار گرفت و به شهادت رسید.

شاهدان عینی گفتند که نظامیان صهیونیست هشت گلوله به سمت این جوان تیراندازی کرده و او را در حالیکه زخمش خونریزی می کرد در خیابان رها کردند و مانع رسیدن خودروهای امداد به مکان حادثه شدند.

این اقدامات صهیونیست ها در حالی صورت می گیرد که نخستین سالروز انتفاضه قدس نزدیک شده است و طی این انتفاضه تا کنون 240 نفر شهید شده اند.

سرزمین فلسطین از اوایل اکتبر سال گذشته تا کنون شاهد آغاز انتفاضه قدس و درگیری بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست است و رژیم صهیونیستی از آغاز انتفاضه قدس با اتخاذ تصمیمات و اقدامات مختلف تلاش کرده است جلوی انتفاضه قدس و موج عملیات های مقاومتی فلسطینیان در اراضی اشغالی فلسطین را بگیرد، اما همه این تلاش ها به شکست انجامیده است و این انتفاضه همچنان ادامه دارد و خواب راحت را از چشمان مقامات صهیونیست گرفته است.

منبع: تسنیم

آخرین اخبار
پربازدید ها