امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16562
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۴
تعداد بازدید: 141
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، نشست امنیتی امروز دوشنبه در کاخ ریاست جمهوری لبنان بعبدا بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، نشست امنیتی امروز دوشنبه در کاخ ریاست جمهوری لبنان بعبدا بر ضرورت ادامه عملیات ارتش در همراهی با نیروهای نظامی و امنیتی تا سرکوب همه عناصر مسلح و بازداشت متجاوزان به ارتش تاکید کرد.

بر اساس بیانیه کاخ بعبدا، در این نشست از فرماندهان ارتش لبنان خواسته شد اقدامات لازم برای پاکسازی غیرنظامیان از منطقه عملیات نظامی به منظور حفظ جان آنان و تسهیل در روند عملیات نظامی انجام دهند.

در این نشست جان قهوه چی فرمانده ارتش لبنان و دستگاه های امنیتی روند عملیات نظامی نیروهای ارتش پس از حمله دیروز به پست ایست و بازرسی ارتش را تشریح کردند که به کشته و زخمی شدن چند نظامی منجر شد.

این در حالی است که پایگاه خبری المنار اعلام کرد که شمار قربانیان ارتش لبنان در درگیری با افراد مسلح وابسته به احمد الاسیر ،شیخ فتنه گر سلفی ها در صیدا، در منطقه عبرا در حومه شهر صیدا به ۱۵ نفر رسید.

نیروهای ارتش لبنان همچنین امروز دوشنبه توانستند وارد مناطقی در منطقه التعمیر عین الحلوه شوند که افراد وابسته به احمد الاسیر در لبنان آنجا را اشغال کرده بودند.

پایگاه خبری المنار نیز در خبری فوری اعلام کرد دادگاهی در لبنان فرمان تحت پیگرد قرار گرفتن احمد الاسیر شیخ فتنه و 123 نفر از هواداران وی از جمله برادرش را صادر کرد.

ارتش لبنان از روز گذشته با افراد مسلح وابسته به الاسیر در شهر جنوبی صیدا و مناطق اطراف آن درگیری شده است.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها