امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 165644
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۲۲:۵۹
تعداد بازدید: 319
به گزارش «پیروان مــوعــود»، بالگردهای سوریه با پرتاب برگه از تروریستها خواستند که تسلیم شوند.منابع خبری سوری اعلام کردند که نیروهای سوری ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، بالگردهای سوریه با پرتاب برگه از تروریستها خواستند که تسلیم شوند.
منابع خبری سوری اعلام کردند که نیروهای سوری این کار را در منطقه «جسر الشغور» انجام داده و از تروریستها خواستند که سلاح خود را کنار بگذارند.
در همین راستا،.جنگنده های سوری اواخر ماه گذشته با ریختن برگ‌هایی بر فراز جسرالشغور از تروریستهای حاضر در این شهر خواستند که سلاح خود را تحویل داده و تسلیم شوند.
استان ادلب سال گذشته در حمله وسیع عناصر «جیش الفتح» (اتحاد جبهة النصره و پنج گروهک دیگر) اشغال شد و اکنون تحت اشغال همین ائتلاف تروریستی است.
در همین راستا، «مهند الحاج»، عضو پارلمان و فرمانده گردان «مغاویر» سوریه چندی پیش تاکید کرد که هزاران مزدور سعودی از استان ادلب و ریف آن و همچنین از ریف لاذقیه برای حمله به استان حلب سرازیر شدند و رهبری سوریه با استفاده از این فرصت برای پیشروی در این مناطق اقدام کرده که از جمله آن شهرک مهم کنسبا در ریف شمالی لاذقیه است.
 این فرمانده میدانی در گردان مغاویر سوریه همچنین پیش‌بینی کرد که بزودی پرچم سوریه در استان ادلب و ریف آن به اهتزار درخواهد آمد؛ جایی که هم اینک پایگاه جبهه النصره گروهک تروریستی مورد حمایت عربستان است.
   

آخرین اخبار
پربازدید ها