امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 165665
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۵۳
تعداد بازدید: 322
به گزارش پیروان موعود، نیروهای امنیتی کربلا وابسته به حرم مطهر امام حسین علیه السلام از دستگیری 9 تروریست در صحرای کربلا خبر دادند.قاسم مصلح از ...

به گزارش پیروان موعود، نیروهای امنیتی کربلا وابسته به حرم مطهر امام حسین علیه السلام از دستگیری 9 تروریست در صحرای کربلا خبر دادند.

قاسم مصلح از فرماندهان تیپ الطفوف در این رابطه گفت: پس از آنکه اطلاعاتی دقیق درباره حضور عده ای تروریست در غرب استان کربلا به دست ما رسید، نیرویی مشترک از تیپ الطفوف و فرماندهی عملیات کربلا تشکیل شد و این نیروها با پوشش هوایی به منطقه حضور تروریست ها در غرب صحرای کربلا حمله کردند و توانستند 9 تروریست را دستگیر کنند.

مصلح افزود: برخی از این تروریست ها به انتقال بمب های انفجاری به برخی استان های عراق اعتراف کرده اند و تحقیقات از این افراد همچنان ادامه دارد و به زودی به مجازات خواهند رسید.

پیش از این نیز وفیق السامرائی فرمانده بازنشسته عراقی گفته بود که منطقه النخیب بخشی جدا نشدنی از مقدسات است که ضامن امنیت ده ها مایلیون زائری است که سالیانه به کربلا مشرف می شوند. وی از نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کربلا خواسته بود اقدامات لازم برای جلوگیری از نا امنی در مناطق حساس استان کربلا را انجام دهند.

آخرین اخبار
پربازدید ها