امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16572
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۷
تعداد بازدید: 79
«عزت الله جامعی ندوشن» تهیه کننده در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره تهیه و تولید فیلم جدیدش گفت: داستانی را با عنوان «دادگاه زنی به نام ...

«عزت الله جامعی ندوشن» تهیه کننده در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره تهیه و تولید فیلم جدیدش گفت: داستانی را با عنوان «دادگاه زنی به نام مادر» در برنامه تولید دارم . این فیلم داستان دو زندگی را به صورت موازی روایت می‌کند و بخشی از آن در دادگاه می‌گذرد.

وی درباره نگارش فیلمنامه توضیح داد: طرح داستان از سوی ناصر مولوی به من پیشنهاد شد. من به فیلم های با موضوع اجتماعی علاقه بسیاری دارم و همین امر باعث شد به این فیلمنامه علاقمند شدم. در این فیلم سعی شده است به زندگی عادی افراد جامعه توجه شود.

جامعی درباره کارگردانی فیلم توضیح داد: من علاقه زیادی به فیلمنامه دارم و با توجه به سابقه ساخت فیلم های 16 میلی‌متری وکارگردانی تله تئاتر قصد دارم این فیلمنامه را جلوی دوربین ببرم.

وی در خاتمه درباره دریافت پروانه ساخت فیلم گفت: فیلمنامه آماده است و با انجام روتوش نهایی آن را برای دریافت پروانه ساخت ارایه می دهیم. در نگارش فیلمنامه از نظرات تیرداد سخایی بهره گرفتیم و با راهنمایی ‌های ایشان نسخه‌نهایی آماده و کامل می‌شود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار