امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 165734
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۱۵
تعداد بازدید: 323
به گزارش «پیروان مــوعــود »، فرماندهی عملیات فرات مرکزی، با انتشار بیانیه ای از موفقیت طرح امنیتی حفاظت از زائران بارگاه امیرالمؤمنین ...

به گزارش «پیروان مــوعــود »، فرماندهی عملیات فرات مرکزی، با انتشار بیانیه ای از موفقیت طرح امنیتی حفاظت از زائران بارگاه امیرالمؤمنین علیه السلام در عید غدیر خبر داد.

بر پایه این بیانیه، طرح امنیتی حفاظت از زائران در عید غدیر، برای مدت 3 روز برنامه ریزی شده بود و در اجرای آن 21 هزار تن از افسران و نیروهای امنیتی از یک سو و نهادهای اطلاعاتی نظیر سازمان امنیت ملی، سازمان اطلاعات عراق و نهادهای اطلاعاتی نجف اشرف از سوی دیگر، شرکت داشتند.

وزارت کشور نیز به منظور پیشبرد طرح امنیتی عید غدیر در نجف اشرف، شمار زیادی نیروی کمکی از استان های السماوه و واسط به نجف اشرف اعزام کرد.

در این بیانیه تاکید شده است که نهادهای امنیتی، به منظور حفاظت از جان زائران، از عید قربان تا عید غدیر، تمام امکانات خود را بسیج کرد تا امنیت آن ها را از زمان ورود به فرودگاه نجف اشرف یا دیگر گذرگاه های مرزی تا زمان رسیدن به بارگاه مولا امیرالمؤمنین علیه السلام تامین کند.

فرماندهی عملیات فرات مرکزی، شمار زائرانی که در روز عید غدیر برای تجدید بیعت و ارادت با امیرالمؤمنین علیه السلام به نجف اشرف مشرف شدند حدود سه و نیم میلیون اعلام و تاکید کرد: شمار زیادی از زائران، از طریق فرودگاه نجف اشرف، از کشورهای عربی و اسلامی و خارجی وارد نجف اشرف شدند.

آخرین اخبار
پربازدید ها