امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 165743
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۳۲
تعداد بازدید: 343
به گزارش پیروان مــوعــود ، نظامیان رژیم صهیونیستی این دختر نوجوان 14 ساله فلسطینی را در ایست بازرسی بین شهرک های القی منشیه و کرنی شمرون در کرانه ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، نظامیان رژیم صهیونیستی این دختر نوجوان 14 ساله فلسطینی را در ایست بازرسی بین شهرک های القی منشیه و کرنی شمرون در کرانه باختریهدف تیراندازی قرار داده و شهید کردند.

با وجود اینکه منابع محلی از شهادت این نوجوان فلسطینی خبر داده‌اند، پایگاه خبری عبری زبان 0404 اعلام کرده که این دختر فلسطینی زخمی شده و هیچیک از نظامیان صهیونیست آسیبی ندیده‌اند.

وزارت بهداشت فلسطین نیز از زخمی شدن یک دختر نوجوان فلسطینی در ایست بازرسی جلجولیا در شرق قلقیلیه خبر داده و هنوز شهادت وی را تایید نکرده است.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین هم به نقل از شاهدان عینی تاکید کرد که این دختر نوجوان در راه رفتن به مدرسه بود که نظامیان صهیونیست به سمت او تیراندازی کردند.

با شهادت این دختر نوجوان فلسطینی، شمار شهدای انتفاضه قدس از اکتبر سال گذشته تاکنون به 249 نفر افزایش یافت.

بازداشت 17 فلسطینی در قدس و کرانه باختری
 

از سوی دیگر شمار زیادی از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز به مناطق مختلف قدس و کرانه باختری حمله کرده و دست کم 17 فلسطینی را به اسارت گرفتند.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در میان بازداشت شدگان، شماری از فعالان و حامیان حماس نیز وجود دارند که به منظور بازجویی به مراکز تحقیق این رژیم انتقال داده شده‌اند. رژیم صهیونیستی همچنین مدعی ضبط مقادیری تجهیزات جنگی نیز شده است.

اشغالگران صهیونیست در قدس نیز چندین فلسطینی را بازداشت کردند.

منبع: ایسنا

آخرین اخبار
پربازدید ها