امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 165781
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۴۶
تعداد بازدید: 293
به گزارش «پیروان مــوعــود»، نامه یک پسر ۶ ساله نیویورکی به باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا درباره یک کودک ۵ ساله سوری بازتاب زیادی در ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، نامه یک پسر ۶ ساله نیویورکی به باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا درباره یک کودک ۵ ساله سوری بازتاب زیادی در رسانه های این کشور داشته است.
رییس جمهور آمریکا دیروز فیلم ” الکس” کودک ۶ ساله نیویورکی که ماه گذشته از او درخواست انتقال ” عمران دقنیش” کودک ۵ ساله سوریه ای به آمریکا و شهر نیویورک را داشته است در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد.
او همچنین در سخنرانی خود در اجلاس ویژه رهبران جهان درباره بحران پناهجویان در نیویورک به نامه این کودک ۶ ساله نیویورکی اشاره کرد و مورد تشویق رهبران حاضر در اجلاس قرار گرفت. اوباما در سخنرانی خود گفت درس های زیادی از این اقدام الکس می توان آموخت.
ویدئوی انتشار یافته در صفحه فیسبوک اوباما بیش از ۱۳ میلیون بار دیده شده است.
الکس در نامه خود از اوباما خواسته تا ” عمران دقنیش” را به نیویورک بیاورد و در خانه آنها سکنی دهد.
عمران کودک ۵ ساله اهل حلب سوریه است که انتشار ویدئوی زخمی شدن او و خانواده اش در جریان یک بمباران  و انتقال او به آمبولانس در ۲ ماه پیش بازتاب بسیاری گسترده ای در رسانه های جهان داشت.
عکس معروف از عمران ۵ ساله سوری 
نامه کودک 6 ساله نیویورکی به اوباما : به پسر سوری خانه و خانواده می دهیماین کودک ۶ ساله نیویورکی در نامه ۳ صفحه ای خود به اوباما نوشته است که یک دوست سوری به نام ” عمر ” در مدرسه دارد و او دوست دارد عمران سوری را با این دوست سوری خود آشنا کند.
او همچنین گفته است خواهر کوچکترش برای عمران پروانه جمع می کند و در صورتی که عمران به نیویورک و خانه آنها بیاید خواهرش اسباب بازی های خود را در اختیار او قرار خواهد داد.
فیلم نامه خوانی الکس برای اوباما 
نامه کودک 6 ساله نیویورکی به اوباما : به پسر سوری خانه و خانواده می دهیمالکس در نامه خود به اوباما گفته است آنها بی صبرانه منتظرند تا از عمران با گل و پرچم و بادکنک استقبال کنند. او گفته است آنها به عمران خانه و خانواده جدیدی خواهند داد.

آخرین اخبار
پربازدید ها